Termín:
22. 6. – 1. 7. 2017
Počet dní:
10 (št – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autobusom
Strava:
plná penzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Popis lokality

Na úpätí východných svahov ostrova leží letovisko Skala Panagia, ktorého pobrežie v tvare podkovy lemuje jemný zlatistý piesok. Nádhernú prírodnú scenériu dotvárajú vždy zelené hory s typickými gréckymi osadami. Dostatok voľnosti na pláži, reštaurácie, taverny, obchodíky so suvenírmi, discoklub sľubujú naozaj nezabudnuteľnú dovolenku.

Ubytovanie

Ostrov Thassos je nazývaný aj „Smaragdová perla Egejského mora“, alebo z gréckej antiky známy ako bájny „Ostrov Sirén“. Na východnom pobreží vystupuje z azúrovomodrých vĺn priezračného mora pláž Golden Beach, ktorej scenériu dotvára vždy zelený veniec hôr s typickými olivovými hájmi a gréckymi osadami, v ktorých akoby zastal čas. Kemping Chrissi Ammoudia (Zlatá pláž) sa nachádza priamo na pláži medzi letoviskami Skala Panagia a Skala Potamia. Vzdialenosti pláž 60 m centrum 100 m nákupné možnosti 100 m Ubytovanie V kempingu sú umiestnené stany patriace CK. Podrobnejšie informácie o ubytovaní v stane. Možnosť ubytovania v dvojstane.

Vybavenie kempingu

recepcia internet na recepcii (zdarma) WiFi pripojenie (zdarma) malý supermarket bar možnosť prania v automatickej práčke (za poplatok) detské ihrisko sociálne zariadenia jednoducho vybavené a pravidelne udržiavané kvalitná pitná voda v celom kempe

Stravovanie

Celodenné stravovanie pozostávajúce z raňajok, desiatovej polievky na obed a večere. Podrobnejšie informácie o stravovaní.

Pláž

piesočnatá s jemným zlatistým pieskom ležadlá a slnečníky (za poplatok) bar a reštaurácia ihriská na plážový volejbal sprchy

Šport a zábava

paragliding vodné bicykle a skútre basketbalové a futbalové ihrisko jazda na nafukovacom banáne ťahanom motorovým člnom vodné lyže požičovňa windsurfov, motorových člnov, kanoe požičovňa bicyklov, motoriek a malých automobilov KLUBOVÁ DOVOLENKA CK Vám zdarma ponúka obľúbenú klubovú dovolenku. Naši animátori sa postarajú o váš aktívny odpočinok a dobrú zábavu ((v termíne 29.6. - 02.09.2017).

Doprava

autobusom s klimatizáciou a trajektom cesta autobusom od slovenských hraníc trvá cca 21 hod. lodný trajekt Keramoti - Thassos trvá cca 40 min

Mienka CK

Thassos je skutočne očarujúci. Kemping priamo pri pláži. Animačné programy organizované iba pre vás v rámci klubovej dovolenky sú znova späť! Široká ponuka zábavy i vodných športov, zaujímavé výlety. To všetko si môžete vychutnať počas predĺženého pobytu v letovisku Skala Panagia.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

Autobusová: 9x (7x) ubytovanie 9x (7x) stravovanie doprava klimatizovaným autobusom služby delegáta

Základná cena nezahŕňa

Autobusová - povinné príplatky: príplatok za nástupné miesto: 7 € až 10 € v závislosti od nástupného miesta povinný príplatok za trajekt: 25 €/osoba od 12 rokov, 16 €/ osoba do 12 rokov

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Fifo, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Thassos
  • Miesto podľa CK: Skala Panagia