Úvodná stránka » Informácie »  Informácie pre cestovné kancelárie
Zájazdy.sk - dovolenka cez internet ľahko a rýchlo
www.zajazdy.sk - Váš pohodlný nákup dovolenky
Zájazdy.sk - dovolenka cez internet ľahko a rýchlo
Kontakt: Zájazdy.sk, spol. s r.o., telefón zadarmo: 0800/123 411, e-mail: zajazdy@zajazdy.sk

Pre cestovné kancelárie

Zájazdy.sk, spol. s r.o., Námestie Oslobodenia 5, 905 01 Senica sú štandardnou cestovnou agentúrou (CA), ktorá sa špecializuje na predej zájazdov cez internet. CA má záujem spolupracovať s maximálnym množstvom dobrých partnerských CK, ale samozrejme existujú technické, organizačné a finančné limity, koľko zájazdov a od kolkých CK je CA schopná do svojho systému zadať.

Často nás kontaktujú menšie CK, ktoré nemajú vôbec pripravený provízny predaj, majú potiaže s rezerváciou alebo ponúkajú veľmi nízke provízie. Preto radšej upresníme niektoré podmienky z našej strany, aby ste nám zasielali ponuky len vtedy, keď základné podmienky vaša CK spĺňa. Upozorňujeme, že okrem týchto podmienok rozhoduje i samotný produkt.

Základné podmienky:

- základnou podmienkou spolupráce je, že do našeho systému predaja zaraďujeme len CK s vlastnými zájazdami (CK zájazd sama poriada).

- plná moc pre našu CA na inkaso záloh i doplatkov zájazdov od zákazníkov. Pri predaji cez internet je velmi obtiažne zisťovať u CK, či obdržala od zákazníka peniaze.

- odpovedajúca provízia aspoň 10% pre štandardné zájazdy a 8% pre Last Minute bez DPH. U provízií nesmie býť maximálne obmedzenie výšky provízie na pevnú čiastku, len výnimočne u poznávacích zájazdov nad cenu 50.000 Sk za osobu

- dodať elektronickú verziu zmluvy (spravidla v Excel programe v neuzamknutom zošite, aby sme mohli urobiť potrebné úpravy)

- dodať potrebný počet predtlačených originálnych zmlúv, pokiaľ sú vyžadované. CA nebude zmluvy sama kopírovať.

- mať pripravený dobrý rezervačný systém, aby CK mala prehľad o rezerváciach našej CA a to vrátane zájazdov Last Minute, ktoré sú rezervované len na niekoľko hodín. Termíny rezervácií musia byť zo strany CK dodržované, pretože naša CA posiela zákazníkov od banky k faxu na druhej strane republiky a nemôže akceptovať po získaní zmluvy a peňazí CK odmietnutím rezervácie od CK.

- dodanie elektronických verzií všetkých textov a obrázkov v katalógu, dodanie všetkých cenníkov v Exceli, Worde alebo PDF.

- naše CA nie je schopná zadávať na server zájazdy s plávajúcou dĺžkou (ľubovolný termín nástupu a ľubovolná dĺžka), nie je schopná zadávať zájazdy s cenou definovanou ako od..., a nie je schopná zadať ceny v iných menách alebo s prepočtom kurzu pre každý deň.

- CK musí mať logicky riešený a prehľadný produkt s použitím vhodného formátu cenových tabuliek. CA nemôže zadávať zájazdy, kde sú pre každú kapacitu inak riešené ceny, dátumy, názvy cenových položiek, kde nie je jasne definovaný možný počet dospelých osôb a detí, sú nejasné výpočty alebo hodnoty cenových položiek ap.

- CA nemôže zadávať na server zájazdy s cenami pod 1000 Sk za osobu, pretože príslušná provízia nepokryje ani manipulačný poplatky s vybavením objednávky. Teda najmä krátke zájazdy za nákupmi ap.

ZADARMO - LAST MINUTE NA E-MAIL

Chcete byť informovaný
o nových ponukách Last Minute?
Pošlite nám svoj e-mail!

PRIHLÁSENIE DO ZÁKAZNÍCKEHO SYSTÉMU
E-mail:
Heslo:
Zabezpečené SSL

INFOLINKA, KONTAKTY

Volajte nám zadarmo aj z mobilu:
0800/123 410
Prevádzková doba:
po−št:8−20 hod.
pia:8−18 hod.
so:9−18 hod.
ne:13−21 hod.
E-mail:   zajazdy@zajazdy.sk
Monika Vojtková Monika Vojtková
S výberom zájazdu Vám rada pomôžem.
Klientská centrá:
Bratislava: 0800/123 420 Senica: 0800/123 410

Partneri serveru: Kurzy-online.sk
www.zajazdy.sk - Váš pohodlný nákup dovolenky
Kontakt: Zájazdy.sk, spol. s r.o., telefón zadarmo: 0800/123 411, e-mail: zajazdy@zajazdy.sk