Úvodná stránka » Informácie »  Informácie o serveri
Zájazdy.sk - dovolenka cez internet ľahko a rýchlo
www.zajazdy.sk - Váš pohodlný nákup dovolenky
Zájazdy.sk - dovolenka cez internet ľahko a rýchlo
Kontakt: Zájazdy.sk, spol. s r.o., telefón zadarmo: 0800/123 411, e-mail: zajazdy@zajazdy.sk

Ako to vlastne funguje

I. Zájazdy.sk, spol. s r.o.
Cestovná agentúra (CA) Zájazdy.sk, spol. s r.o., Nám. Oslobodenia, 905 01 Senica, je spoločnosť, ktorá pracuje ako štandardný provízny predajca zájazdov pre mnoho cestovných kancelárií (CK). Hlavným rozdielom oproti bežnej CA je to, že sa špecializuje iba na internetový predaj zájazdov na viacerých serveroch.

II. Najväčší katalóg zájazdov

CA každú sezónu prevezme od svojich partnerských CK ich katalógy a pomocou rôznych nástrojov tieto katalógy ručne prenesie do svojej databázy, tak aby bolo možné zistiť všetky ceny a príplatky pre daný hotel a daný termín. Na letnú sezónu je zadávaných cca 20 kg katalógov.

III. Základné funkcie servera
Okrem možnosti zistiť cenové podmienky jednotlivých zájazdov je hlavným cieľom servera zákazníkom umožniť prehľadný výber dovolenky. To je umožnené hlavne tým, že všetky katalógy CK sú zadané v rovnakom formáte a zákazník nemusí prechádzať veľa katalógov s iným grafickým riešením a s inou metódou výpočtu ceny. Naviac umožňuje výber optimálneho zájazdu od viacerých CK (zákazník si prezrie pre Grécko napr. 10 katalógov rôznych CK naraz).

IV. Nie všetko je lepšie
Server zákazníkovi síce umožní veľmi dobrý výber svojej dovolenky, ale zároveň na neho i na našu CA kladie trocha horšie podmienky pri vybavovaní všetkého potrebného na diaľku - cestovných zmlúv, platenia ap. Je to tak trocha niečo za niečo. Predpokladáme však, že postupným zvyšovaním použitia internetu, zavedením elektronického podpisu, zjednodušením a zlacnením on-line platieb budú tieto prekážky odstránené a skoro okrem dobrého výberu vám ponúkneme i jednoduché vybavenie formalít.

V. Princípy predaja zájazdov
CK predáva zájazdy sama, alebo pomocou svojich províznych predajcov. Veľké CK majú i niekoľko stoviek províznych predajcov po celej SR. Naša CA je jedným z nich. Obchod prebieha tak, že zákazník a CK spolu uzatvárajú zmluvu prostredníctvom provízneho predajcu. Predajca za svoju službu dostane od CK odmenu. Takto pracuje aj naša CA. Celý tento postup je upravený zvláštnym zákonom o podmienkach podnikania v oblasti cestovného ruchu).

ZADARMO - LAST MINUTE NA E-MAIL

Chcete byť informovaný
o nových ponukách Last Minute?
Pošlite nám svoj e-mail!

PRIHLÁSENIE DO ZÁKAZNÍCKEHO SYSTÉMU
E-mail:
Heslo:
Zabezpečené SSL

INFOLINKA, KONTAKTY

Volajte nám zadarmo aj z mobilu:
0800/123 410
Prevádzková doba:
po−št:8−20 hod.
pia:8−18 hod.
so:9−18 hod.
ne:13−21 hod.
E-mail:   zajazdy@zajazdy.sk
Monika Vojtková Monika Vojtková
S výberom zájazdu Vám rada pomôžem.
Klientská centrá:
Bratislava: 0800/123 420 Senica: 0800/123 410

Partneri serveru: Kurzy-online.sk
www.zajazdy.sk - Váš pohodlný nákup dovolenky
Kontakt: Zájazdy.sk, spol. s r.o., telefón zadarmo: 0800/123 411, e-mail: zajazdy@zajazdy.sk