Úvodná stránka » Nápoveda »  Informácie o Last Minute
Zájazdy.sk - dovolenka cez internet ľahko a rýchlo
www.zajazdy.sk - Váš pohodlný nákup dovolenky
Zájazdy.sk - dovolenka cez internet ľahko a rýchlo
Kontakt: Zájazdy.sk, spol. s r.o., telefón zadarmo: 0800/123 411, e-mail: zajazdy@zajazdy.sk

Last Minute a všetko okolo nich

I. Ako vznikne zájazd Last Minute
Zájazd Last Minute (LM) môže vzniknúť 2 spôsobami - CK má k dispozícii v dopravnom prostriedku (lietadlo, autobus), ktorý zaplatila vopred, viacej miest než bolo predané alebo má CK vopred zakúpené izby v hoteloch a nepodarilo sa jej všetky predať. Prvý dôvod je výrazne častejší a z toho tiež vyplýva, že len veľmi málo zájazdov LM je bez dopravy, resp. s vlastnou dopravou. Veľmi často sa tiež stáva, že zájazd LM je koncipovaný tak, že letíte napr. z Bratislavy a vraciate sa do Košíc pre vykrytie voľných miest v oboch lietadlach.

II. Zdarma zasielanie ponúk LM na e-mail
Novú ponuku zájazdov LM obdrží náš registrovaný uživateľ na svoj e-mail ako odkaz na aktualizácie v posledných hodinách. Po otvorení ky ponuky LM je pod obrázkom červeným písmom uvedené LAST MINUTE s dátumom a časom aktualizácie. Podrobné informácie o registrácii a zasielaní aktuálnych ponúk LM nájdete v nápovede - Registrácia uživateľa.

III. Čo je No Name ubytovanie
Najmä u zájazdov LM sú veľmi často používané názvy kapacít No Name. Tieto názvy sa používajú v prípade, keď CK pri uverejnení voľných miest v lietadle pre LM ešte nevie, kde zákazníka ubytuje. Ubytovanie sa potom rieši tesne pred vašim príletom. Samozrejme, že sa nemôže stáť, že by ste ubytovaní neboli. Tieto zájazdy sú spravidla nejlacnejšie, ale môže sa stáť, že hotel nebude odpovedať vašim predstavám napr. vzdialenosť od pláže. Je teda potrebné zvážiť, či si taký zájazd objednáte alebo radšej zvolíte menovaný hotel s vopred danými parametrami. No Name ubytovanie zadávame takmer výnimočne, pretože sme potom zahrnutí dotazmi na konkrétne parametre, ktoré v danom okamihu nepoznáme a nepozná ich ani CK.

IV. Zľava u zájazdov LM
Zľava se pohybuje od 5 až do 30% najmä podľa toho, ako je termín odjazdu vzdialený od termínu vyhlásenia. V prípade, že zájazd sa má uskutočniť za 2 dni od uverejnenia, môže byť zľava veľmi vysoká. Priznáme sa, že zájazdy s odjazdom napr. druhý deň zasielame registrovaným odberatelom len po zralej úvahe, pretože všetko zariadiť za 2 hodiny na diaľku nie je úplne jednoduché.

V. Všetko musí prebehnúť rýchlo
I keď zájazd LM je CK zverejnený napr. 14 dní vopred, neznamená to, že máme 14 dní čas na jeho predej. CK potrebuje zájazd predať čo najskôr a tak nám ponecháva rezerváciu na niekoľko hodín, poprípade maximálne do druhého dňa. Preto vás, ako našich zákazníkov prosíme, aby ste boli na túto situáciu pripravení a napr. neobjednali zájazd s odjazdom za týždeň, keď práve odchádzate na 3 dni na služobnú cestu do zahraničia a nemôžete nič zariaďovať. Pokiaľ ste v takejto situácii, tak prenechajte objednanie partnerovi alebo manželovi, ktorý s nami všetko potrebné môže zariaďovať.

VI. Riešenie zájazdov LM na serveri
Zájazdy LM zadávame s označením daného termínu ako termín LM. Pomocou tohoto riešenia je možné kedykoľvek vaše hľadanie obmedziť na LM a naviac nájdete termín LM aj v prípade, kedy ho pôvodne nehľadáte. Novú ponuku zájazdov LM obdrží náš registrovaný užívateľ na svôj e-mail ako odkaz na aktualizáciu v posledných hodinách.

ZADARMO - LAST MINUTE NA E-MAIL

Chcete byť informovaný
o nových ponukách Last Minute?
Pošlite nám svoj e-mail!

PRIHLÁSENIE DO ZÁKAZNÍCKEHO SYSTÉMU
E-mail:
Heslo:
Zabezpečené SSL

INFOLINKA, KONTAKTY

Volajte nám zadarmo aj z mobilu:
0800/123 410
Prevádzková doba:
po−št:8−20 hod.
pia:8−18 hod.
so:9−18 hod.
ne:13−21 hod.
E-mail:   zajazdy@zajazdy.sk
Monika Vojtková Monika Vojtková
S výberom zájazdu Vám rada pomôžem.
Klientská centrá:
Bratislava: 0800/123 420 Senica: 0800/123 410

Partneri serveru: Kurzy-online.sk
www.zajazdy.sk - Váš pohodlný nákup dovolenky
Kontakt: Zájazdy.sk, spol. s r.o., telefón zadarmo: 0800/123 411, e-mail: zajazdy@zajazdy.sk