Úvodná stránka » Nápoveda »  Registrácia užívateľa
Zájazdy.sk - dovolenka cez internet ľahko a rýchlo
www.zajazdy.sk - Váš pohodlný nákup dovolenky
Zájazdy.sk - dovolenka cez internet ľahko a rýchlo
Kontakt: Zájazdy.sk, spol. s r.o., telefón zadarmo: 0800/123 411, e-mail: zajazdy@zajazdy.sk

Registrácia užívateľa a služby užívateľského systému

Prečo sa zaregistrovať do užívateľského systému
Ak sa chystáte na dovolenku a máte záujem využiť najvýhodnejšie ponuky Last Moment (LM) alebo rôzne špeciálne ponuky (ŠP), tak potom je pre vás registrácia ako užívateľa nášho serveru veľmi výhodná. Získate možnosť si do nášho systému zadávať základné parametre vašej dovolenky. Ak sa rozhodnete, a radi by ste cestovali v druhej polovici apríla do Egypta na poznávací zájazd, tak potom je veľmi jednoduché si zadať potrebné podmienky a náš systém na vašu zaregistrovanú emailovú adresu automaticky ihneď po zadaní odošle správu, že vaša požiadavka bola prijatá.

Ako sa zaregistrovať
Registrácia vašej adresy je anonymná a veľmi jednoduchá. Po príchode na určitú stránku Vás systém vyzve o zadanie vášho emailu, o zadanie a potvrdenie hesla. Potom vám obratom systém odošle správu na zadanú adresu pre potvrdenie, že tento email skutočne existuje. V tejto správe nájdete potvrdzujúci script a ak naň kliknete, tak je vaša registrácia dokončená a môžete sa do systému prihlásiť.

Služby užívateľského systému
Po prihlásení vám budú k dispozícii nasledujúce služby:

1.Odhlásenie užívateľa xxx@yyy.sk
Tu sa môžete odhlásiť. Pokiaľ nebudete s našim serverom pracovať viac ako 60 minút, náš systém vás odhlási sám.

2.Zmena e-mailu
Tu môžete v prípade zmeny vašej emailovej adresy, zadať adresu novú a systém bude ihneď pracovať pre vás s vašou novou adresou.

3.Zmena hesla
Tu môžete štandardne meniť vaše heslo, pokiaľ to bude potrebné.

4.Nastavenie zasielaných informácií
Je najdôležitejšou funkciou nášho užívateľského systému. Tu si môžete s prehľadom vybrať parametre vašej dovolenky a systém vám bude podľa týchto parametrov posielať správy, že vami požadovaný zájazd bol na server zadaný ako LM nebo ŠP. Dostupné parametre sú:
- krajina, ktorú chcete navštíviť
- destináciu, ktorú chcete navštíviť.
- dátum odjazdu - tu môžete zvoliť dátumy od - do
- typ zájazdu - poznávací, pobytový alebo lyžiarsky

Postup je jednoduchý. V zozname na ľavej strane vyberte krajiny, u ktorých máte záujem dostávať ponuky Last Moment. AK pri výbere myšou podržíte stlačenú klávesu CTRL, môžete vybrať viacej krajín. Ak chcete zrušiť označenie určitej krajiny, stačí na ňu znovu kliknúť, a súčasne podržať klávesu CTRL. Vaše predošlé nastavenia zostanú uložené a vy ich uvidíte hneď po načítaní stránky.

Každá krajina, ktorú si vyberiete sa vám nižšie zobrazí, spolu s destináciami, do ktorých je krajina rozdelená. Ak si vyberiete iba určitú destináciu, budete dostávať ponuky zájazdov iba do tejto destinácie krajiny. V prípade, že u krajiny nie sú destinácie k dispozícii, alebo si žiadnu destináciu nevyberiete, budete dostávať všetky ponuky zájazdov do tejto krajiny.

Ako náhle budete mať vybrané všetky krajiny a destinácie, o ktoré máte záujem, kliknete na tlačidlo pokračovať. Na ďalšej stránke si budete môcť určiť plánovaný termín Vašej dovolenky, a budete dostávať iba ponuky s odjazdom, ktorý Vám vyhovuje. Rovnako sa dá určiť iba typ ponúk, ktoré Vám máme posielať.

Tu je nutné doplniť, že ak zadáte podmienky napr. poznávací zájazd do Juhoafrickej republiky s termínom v marci 2006, v takomto prípade sa Vám môže stať, že Vám taká ponuka nikdy nepríde, pretože Vaša požiadavka bola veľmi striktná. Asi by v tomto prípade stačilo zmeniť termín napr. na marec až máj a šance takejto ponuky sa zvýšia. Je teda potrebné zadať parametre tak, aby neboli príliš úzke, aby Vám nejaké ponuky mohli prísť.

Môžete i zrušiť nastavenie vašich položiek. Pozor, táto akcia bude mať za následok vymazanie celého nastavenia a Vám nebudú chodiť žiadne ponuky.

Za túto službu si vyhradzujeme právo Vás informovať o tom, čo sa deje na našom serveri alebo v našej cestovnej agentúre viď obchodné podmienky.

5.Zobraziť zájazdy Last Moment podľa môjho nastavenia
Ak Vám príde správa, že boli pridané ponuky, ktoré ste požadovali, stačí sa prihlásiť do nášho systému a zadať túto funkciu. Systém Vám zobrazí všetky zájazdy, ktoré spĺňajú vaše podmienky.

ZADARMO - LAST MINUTE NA E-MAIL

Chcete byť informovaný
o nových ponukách Last Minute?
Pošlite nám svoj e-mail!

PRIHLÁSENIE DO ZÁKAZNÍCKEHO SYSTÉMU
E-mail:
Heslo:
Zabezpečené SSL

INFOLINKA, KONTAKTY

Volajte nám zadarmo aj z mobilu:
0800/123 410
Prevádzková doba:
po−št:8−20 hod.
pia:8−18 hod.
po−št:8−20 hod.
pia:8−18 hod.
1.5.: zatvorené
E-mail:   zajazdy@zajazdy.sk
Monika Vojtková Monika Vojtková
S výberom zájazdu Vám rada pomôžem.
Klientská centrá:
Bratislava: 0800/123 420 Senica: 0800/123 410

Partneri serveru: Kurzy-online.sk
www.zajazdy.sk - Váš pohodlný nákup dovolenky
Kontakt: Zájazdy.sk, spol. s r.o., telefón zadarmo: 0800/123 411, e-mail: zajazdy@zajazdy.sk