Úvodná stránka » Informácie »  Parkovanie na letisku
Zájazdy.sk - dovolenka cez internet ľahko a rýchlo
www.zajazdy.sk - Váš pohodlný nákup dovolenky
Zájazdy.sk - dovolenka cez internet ľahko a rýchlo
Kontakt: Zájazdy.sk, spol. s r.o., telefón zadarmo: 0800/123 411, e-mail: zajazdy@zajazdy.sk

Parkovanie na letisku

Pre všetkých našich klientov zľava na parkovanie pri letisku v Bratislave.

Ako náš klient môžete výhodnejšie parkovať na stráženom parkovisku spoločnosti MONTI pri letisku Bratislava! Parkovanie na 8 dní Vás vyjde na 38,00 EUR. Výhodnú cenu parkovania môžete získať aj na parkovanie pri letisku Praha.

Cena

Zvýhodnená cena parkovania platí pre všetkých klientov spoločnosti Zájazdy.sk. Strážené parkovisko s kapacitou viac ako 100 parkovacích miest sa nachádza len 5 minút od letiska v Bratislave, je monitorované kamerovým systémom, zabezpečovacím zariadením a je pre Vás k dispozícii 24 hodín denne. Transfer na letisko a späť na parkovisko je bezplatný. Uvedené ceny sú bez ďalších akciových zliav, ktoré môžete nájsť priamo v objednávke zájazdu.  Platná je vždy nižšia cena.

Cenník parkovania u letiska Bratislava

Ako parkovanie objednať?

Parkovanie odporúčame objednať priamo pri odoslaní nezáväznej objednávky zájazdu. Priamo v objednávke môžete pri zájazde v cene od 500 EUR na osobu získať navyše ešte ďalšiu zľavu nad rámec zvýhodnených cien parkovania, uvedených v cenníku. Platná je vždy nižšia cena. Rezervačný kód parkovania Vám emailom zašle operátorka.

Ďalšou možnosťou, ako rezervovať parkovanie, je priamo na www.zajazdylink.montisro.sk. Potvrdenie rezervácie parkovacieho miesta Vám príde e-mailom. Potvrdenie si vytlačte. Budete ho potrebovať pri príchode na parkovisko. 

Samozrejme ceny parkovania objednaného priamo cez stránky spoločnosti MONTI sa mierne líšia od zvýhodneného parkovania agentúry Zájazdy.sk. Najvýhodnejšiu cenu parkovania získate rezerváciou priamo v objednávke zájazdu.

 REZERVOVAŤ PARKOVANIE

Návod ako postupovať pri parkovaní pri letisku Bratislava


1. Príchod na parkovisko:

Parkovisko sa nachádza 30 m od obchodného centra KORZO. Len prejdete na druhú stranu ulice. Adresa je  MONTI, s.r.o., Pestovateľská 4, 821 04  Bratislava. GPS: 48°10'14"N, 17°10'59"E (N 48,170701, E 17,182961). Pokiaľ prichádzate zo smeru od Trnavy, tak po opustení diaľnice prejdete 400 m a po 50tich sekundách ste u nás, teda skôr, akoby ste išli priamo na letisko. Pokiaľ budete blúdiť, zavolajte na telefón: 02/482 013 44.

Mapa parkovania u letiska Bratislava


2. Vjazd na parkovisko:

Obsluhe predložíte vytlačené potvrdenie rezervácie parkovacieho miesta. Ak ste parkovanie neobjednali prostredníctvom objednávky spolu so zájazdom, ale individuálne cez web, budete musieť na mieste uhradiť cenu parkovného v hotovosti alebo kartou. Klienti, ktorí parkovanie za zvýhodnenú cenu objednali spolu so zájazdom, na mieste nič neplatia.

3. Transfer na letisko:

Transfer na letisko je k dispozícii ZDARMA 24 hodín denne. K dispozícii je komfortný 9-miestny mikrobus. Po zaparkovaní vášho auta, odvezieme celú posádku vrátane vašej nadrozmernej batožiny na letisko. Transfer  trvá max. 15 min.

4. Po prílete na letisko Bratislava:

Keď si vyzdvihnete všetku vašu batožinu, stačí zavolať na telefónne číslo +421 905 362 041, mikrobus pre Vás príde na letisko a odvezie Vás späť na parkovisko k Vášmu automobilu.

 

 

 

 

ZADARMO - LAST MINUTE NA E-MAIL

Chcete byť informovaný
o nových ponukách Last Minute?
Pošlite nám svoj e-mail!

PRIHLÁSENIE DO ZÁKAZNÍCKEHO SYSTÉMU
E-mail:
Heslo:
Zabezpečené SSL

INFOLINKA, KONTAKTY

Volajte nám zadarmo aj z mobilu:
0800/123 410
Prevádzková doba:
po−št:8−20 hod.
pia:8−18 hod.
so:9−18 hod.
ne:13−21 hod.
E-mail:   zajazdy@zajazdy.sk
Monika Vojtková Monika Vojtková
S výberom zájazdu Vám rada pomôžem.
Klientská centrá:
Bratislava: 0800/123 420 Senica: 0800/123 410

Partneri serveru: Kurzy-online.sk
www.zajazdy.sk - Váš pohodlný nákup dovolenky
Kontakt: Zájazdy.sk, spol. s r.o., telefón zadarmo: 0800/123 411, e-mail: zajazdy@zajazdy.sk