Chorvátsko, Istria, Labin

    Chorvátsko, Istria, Labin
Pôvodná cena
79 EUR/os

Cena od
75 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 249 929
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

4-pokojový dům 85 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou, TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžkem. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, toustovač/topinkovač, varná konvice, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou, bidetem a WC, oddělené WC. Terasa 30 m2 částečně krytá terasa. Zahradní nábytek, gril (přenosný), lehátka. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácký dům.

Popis

Rodinný dům 'Carla (LBN429)'. Ve čtvrti Smolići 1.5 km od centra Labin, 3 km od centra Rabac, 3 km od moře, 3 km od pláže. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'200 m2 (oplocený) s trávníkem. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo (2 x) na pozemku. Obchod 1.5 km, supermarket 2 km, restaurace 500 m, oblázková pláž 3 km, skalnatá pláž 3 km. Upozornění: 1. patro je uzavřené a neobývané.

Základná cena zahŕňa

  • Klimatizace
  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)
  • Poplatek z pobytu
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Istria
  • Miesto podľa CK: Labin

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 249 929
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka


    Chorvátsko, Istria, Labin

Pôvodná cena
79 EUR/os

Cena od
75 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 249 929

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
520,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €