ADLER

Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Moena, Sella Ronda, Tre Valli, Val di Fassa e Carezza

ADLER

  Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Moena, Sella Ronda, Tre Valli, Val di Fassa e Carezza
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

príjemný hotel a rezidencia v centre mesta Moena. Ideálne pre strávenie pokojnej dovolenky.

Ubytovanie

Hotel: dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek. Rezidencia: vkusne zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, umývačka rúra, TV/SAT, trezor, balkón. Family Suite: (max. 4 osoby) priestranné elegantné dvojlôžké izby s možnosťou dvoch prísteliek, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, minibar, balkón. B4: (max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynský kút. D7: (max. 7 osôb) spálňa s dvojlôžkom, malá spálňa s lôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynský kút, 2xSPR+WC.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa od 3 rokov, zdarma.

Stravovanie

Hotel - raňajky formou bufetu. Rezidencia - bez stravy.

Služby

recepcia, raňajková miestnosť, miniclub, lyžiareň. WELLNESS bazén, detský bazén, sauna, turecké kúpele, Kneippova terapia, relaxačná zóna.

Parkování

pri hoteli, na vyžiadanie, vonkajšie parkovisko 5€/deň, garáž 10€/deň.

Vzdialenosť od centra

300 m Moena.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 7 km zjazdové trate Pozza di Fassa - Val di Fassa (platí skipas Val di Fassa), 2 km zjazdové trate Alpe Luisa (nutné mať zakúpený skipas Dolomiti Superski). Vzdialenosť od bežeckých tratí: 500 m. Vzdialenosť od skibusu: 100 m. Lyžiarske školy: 7 km. Požičovňa lyží: 200 - 800 m. Úschovňa lyží: v hoteli.

Základná cena zahŕňa

  • Hotel: V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s raňajky, vstup do fitness a wellness. Rezidencia : V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, vstup do fitness a wellness.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • dezinfekcia 25 €/ apartmán/ pobyt + Rezidencia - Klubová karta: COMFORT SERVICE: 22 €/aparmtán B4/deň, 30 €/apartmán D7/deň - posteľná bielizeň (pripravené lôžko pri príjazde), uteráky, 1x set do kuchyne, TV/SAT, spotreba energií, záverečné upratovanie (mimo kuchynský kút, nutné vyniesť odpadky, inak za poplatok 45 €).
Pobytová taxa
  • cca 2 €/osoba od 14 rokov/deň.
Kaucia: 200 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Dolomiti Superski
  • Miesto podľa CK: Moena

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 053
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

ADLER
  Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Moena, Sella Ronda, Tre Valli, Val di Fassa e Carezza

Cena od
1 041 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 053

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
4 162,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
32,20 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
24,20 €