Termín:
8. 12. – 8. 12. 2018
Počet dní:
1 (so – so)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusom
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Úvod

Adventné trhy v Maďarsku majú vždy jedinečné čaro - kto by odolal kombinácii vianočnej nálady a gurmánskych zážitkov? Poďte sa s nami pozrieť k našim južným susedom do 'najvernejšieho mesta'.

Úvod

1-dňový zájazd

Doprava

Autokarová

Program 1. deň

Odchod z Bratislavy v ranných hodinách. Príchod do Šopronu, ktoré sa pýši označením 'najvernejšie mesto). Prečo, to Vám už porozpráva náš sprievodca. Prezrieme si námestie Széchenyi a vlajku vernosti, Hlavné námestie, Radnicu a námestie Deák, ktoré je najdlhšie v celej strednej Európe. Následne sa presunieme na vianočné trhy, kde si vychutnáme tradičné maďarské špeciality a budeme mať možnosť nakúpiť milé maličkosti pre našich blízkych. Odchod na Slovensko, príchod vo večerných hodinách.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu CK

Základná cena nezahŕňa

Vstupy, cestovné poistenie

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Satur Travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Podľa popisu
  • Miesto podľa CK: Šoproň

Advent v Šoprone

Číslo zájazdu: 562124
Maďarsko, Balaton, Šoproň

Všetky termíny a možnosti (1)