AI POZZI VILLAGE

  Taliansko, Ligúrska riviéra, Loano

AI POZZI VILLAGE

    Taliansko, Ligúrska riviéra, Loano
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

komfortný rezort, otvorený v roku 2013, sa zaraďuje k najlepšie vybaveným strediskám na Ligúrskej riviére. Ponúka príjemné prostredie pre prežitie dovolenky s využitím wellness služieb.

Ubytovanie

apartmány sú moderne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, fén, TV/SAT, mikrovlnná rúra, trezor, centrálna klimatizácia, Wi-Fi, balkón so záhradným nábytkom alebo lodžia. Na vyžiadanie bezbariérový apartmán. A2: (20-22 m2, max. 2 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a kuchynským kútom. B4: (38 m2, max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. B5: (42 m2, max. 5 osôb) spálňa s dvojlôžkom a lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút. C7: (55 m2, max. 7 osôb) dve spálne s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a lôžkom, kuchynský kút. C8: (60 m2, max. 8 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a lôžkom, ôsme lôžko sa nachádza v jednej zo dvoch spální, kuchynský kút.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, zadarmo (len v A3, B5 a C8, do max. počtu osôb).

Stravovanie

vlastné. Možnosť dokúpenia stravy na mieste. Raňajky a obedy formou švédskeho stola, večere výber z menu, šalátový bufet, dezert.

Služby

recepcia, výťah, reštaurácia (medzinárodná i typická ligúrska kuchyňa), bar, Wi-Fi v spoločných priestoroch (nie na recepcii a vo wellness), záhrada, 3 bazény (veľký, detský, so šmykľavkou, šmykľavka v prevádzke 1/6-15/9), so slnečníkmi a ležadlami (1 slnečník + 2 ležadlá/ apartmán), slnečná terasa, detský kútik, herňa, minimarket, stolný tenis, futbalové ihrisko, tenisový kurt (zdarma počas dňa, rakety a loptičky za poplatok príp. vlastné), biliárd (za poplatok), požičovňa bicyklov (zdarma, podľa voľnej kapacity), úschovňa bickyklov (kľúč na kauciu 20 €), požičovňa skútrov (za poplatok), práčovňa (za 5 €), wellness centrum (otvorené mimo pondelok, 10:30-13:00 a 15:30-20:00) - zdarma krytý vyhrievaný bazén, whirlpool a fitness. Za 8 €/vstup (vrátane uteráku) - emočné sprchy, bio-sauna, turecká sauna, sauna (v rámci wellness majú deti do 16 rokov povolený vstup len do bazéna, v ranných hodinách). Masáže a kosmetické ošetrenie za poplatok.

Parkování

priľahlé verejné parkovisko (do vyčerpania miest), garáž 10 €/noc (1/7-31/8), 5 €/noc (do 1/7 a po 31/8).

Vzdialenosť od centra

1 km, bary a obchody cca 200 m. Do centra jazdí v pravidelných časoch minibus.

Vzdialenosť od pláže

1 km. V pravidelných časech jezdí do centra (Piazza Vallerga) minibus (cca 200 m od pláže).

Pláž

štrková pláž 'Bagni Sirena', plážový servis za poplatok na mieste (15-30 €/ deň). Plážové osušky na piesku nie sú povolené.

Zviera

povolené len malé (iba psy do 15 kg), na vyžiadanie, 8 €/deň (len so zdravotným preukazom a na vôdzke).

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky, plážový servis (do 13/6 a po 5/9).

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • V prípade skrátených pobytov na 1-4 noci sa na mieste platí povinný poplatok za záverečné upratovanie.
Pobytová taxa
  • cca 1,50 €/osoba od 12 rokov/noc (max. 5 po sebe nasledujúcich nocí).
Nepovinné príplatky: záverečné upratovanie (mimo kuchynský kút) 30 €/apartmán A2 a A3, 40 €/apartmán B4 a B5, 50 €/apartmán C7 a C8, raňajky 12 €/osoba/deň, polpenzia 27 €/osoba/deň, plná penzia 42 €/osoba/deň, deti 4-12 rokov s 2 dospelými zľava zo stravy 50%, deti do 4 rokov zľava zo stravy 100%, vstup do wellness 8 €/osoba. Kaucia: 150 €/apartmán.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Ligúrska riviéra, Loano

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 198
Dnes 8–16 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

AI POZZI VILLAGE
    Taliansko, Ligúrska riviéra, Loano

Cena od
82 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 198

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
327,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €