AKKA HOTELS ANTEDON

  Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer

AKKA HOTELS ANTEDON

    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Vzdialenosť od letiska: 41 km Najbližšie mesto (km): Kemer (15 km) Typ pláže: piesočnato-štrková Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie

Kúzlo AKKA Antedon Hotels je založené na kráse mora a prírody. AKKA Antedon je 5-hviezdičkový rodinný hotel a ponúka pokojnú atmosféru a ticho, ktoré využijú hlavne rodiny s deťmi. Na horskom úbočí Beldibi, obklopenom lesom, budete mať príležitosť na prechádzku pomedzi storočné stromy v hotelovej záhrade.

Poloha

Hotel je vzdialený od letiska 41 km, od Antalye 20 km a od mesta Kemer 15 km.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž

Hotel leží priamo na piesočnato-štrkovej pláži. Ležadlá, slnečníky a osušky sú bez poplatku.

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite 4 la carte reštaurácie (turecká, rybia, talianska, francúzska), k dispozícii je aj 5 barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke, cukráreň.

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detské disco, detský bazén, detské menu v reštaurácií, k dispozícii sú detské animácie, akvapark. Opatrovanie detí je za poplatok.

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, vodná gymnastika, plážový volejbal, stolný tenis, step arerobik, strečing, šípky, boccia, pilates, tenisové kurty. Motorizovaé vodné športy, potápačská škola, osvetlenie tenisových kurtov sú k dispozícií za poplatok.

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické nápoje a vybrané dovážané alkoholické nápoje. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: orex travel s. r. o., IČO 45942536.
Lokalita podľa usporiadateľa: Kemer, Kemer
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 431 023
dnes zatvorené

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Nezáväzná objednávka

AKKA HOTELS ANTEDON
    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer

Cena
1 189 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 431 023

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 188,60 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
25,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,36 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €