Termín:
14. 9. – 21. 9. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
bez stravy
Cena za osobu od:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Popis ubytování

1-pokojový byt 25 m2. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem a TV. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (2 plotýnky). Sprcha/bidet/WC, vířivou vanou. Topení. Výhled na hory. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Popis

Tozzaga di Caldes 4 km od Male': Rezidence Al Pescatore", rok výstavby 2005, obklopen poli. Osada Tozzaga, centrální, klidná poloha, 15 km od sjezdovek, na ulici. Společné: krytý bazén vyhřívaný (4 x 10 m, 01.06.-15.09., extra). Terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: restaurace, bar, sauna, solárium (extra), whirlpool (vše extra), lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo (omezený počet míst), garáž. Obchod, restaurace 50 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží "Tozzaga" 100 m. Lyžařské sjezdovky 15 km. Pozor prosím: železnice 100 m od domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Přímé železniční spojení k lanovce Marilleva, 900 incl. Některé byty jsou zkosené.

"

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

 • storno pojištění
 • Náklady na energii
 • Závěrečný úklid

Základná cena nezahŕňa

 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 10.0 EUR za osobu
 • Dětská postýlka (do 2 let) - 30.0 EUR za týden
 • Vratná kauce v hotovosti - 100.0 EUR paušál
 • Rekreační poplatek - 1.2 EUR za osobu/den
 • Vstupné do bazénu - 30.0 EUR za osobu/týden
 • Domácí zvíře - 30.0 EUR
 • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 10.0 EUR

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Trentino - Alto Adige
 • Miesto podľa CK: Malé

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.


Al Pescatore **

Číslo zájazdu: 786889
Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Malé, Marilleva / Folgarida