ALASKA

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Sella Ronda, Selva di Val Gardena / Wolkenstein, Val Gardena / Alpe di Siusi

ALASKA

    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Sella Ronda, Selva di Val Gardena / Wolkenstein, Val Gardena / Alpe di Siusi
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

rodinný hotel s dlhoročnou tradíciou, nachádza sa priamo na zjazdovkách Val Gardena - Selva. Môže ponúknuť pekný wellness so saunou a tureckými kúpeľami, vírivkou.

Ubytovanie

dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek Superior SPR+WC, fén, TV/SAT, telefón, minibar, trezor, niektoré s balkónom.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, zdarma.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola, večere servírované 4chodové, výber z menu, šalátový bufet.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, výťah, Wi-fi (v spoločných priestoroch), stolný tenis, lyžiareň. Wellness: sauna, turecké kúpele, vírivka, emočné sprchy. Vstup povolený osobám od 14 rokov.

Parkování

pri hoteli (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

500 m Selva di Gardena.

Zviera

povolené iba malé, na vyžiadanie za 7 €/deň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: priamo na zjazdových tratiach Val Gardena - Selva, napojená na okruh Sella Ronda. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 3 km Selba Gardena. Vzdialenosť od skibusu: nie je k dispozícií. Lyžiarske školy: 50 - 800 m Selva Gardena. Požičovňa lyží: 50 - 800 m Selva Gardena. Úschovňa lyží: len v hoteli.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness, hotelový shuttel do centra.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • silvestrovská večera 60 €/osoba.
Pobytová taxa
  • cca 2 €/osoba od 14 rokov/noc.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val Gardena / Alpe di Siusi
  • Miesto podľa CK: Selva Gardena

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 111
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

ALASKA
    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Sella Ronda, Selva di Val Gardena / Wolkenstein, Val Gardena / Alpe di Siusi

Cena
1 137 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 111

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 137,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
32,20 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
24,20 €