ALASKA

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Campitello di Fassa, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza

ALASKA

    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Campitello di Fassa, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza
Číslo zájazdu: 1 336 130
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

rodinný hotel sa nachádza v peknom horskom prostredí, len 400 m od lanovky Col Redella. Ponúka vyníkajúcu kuchyňu. Súčasťou hotela je wellness centrum a bazén.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, alebo dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek. dvojlôžkové izby, SPR+WC, fén, telefón, TV / SAT, trezor, Wi-Fi (zdarma), väčšina s balkónom, výhľad na hory. dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, SPR+WC, fén, telefón, TV / SAT, trezor, Wi-Fi (zdarma), väčšina s balkónom, výhľad na hory. dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek, SPR+WC, fén, telefón, TV / SAT, trezor, Wi-Fi (zdarma), balkón s výhľadom na hory.

Postieľka

na vyžiadanie.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, večere výber z menu, šalátový bufet, dezerty. Detské menu na vyžiadanie.

Služby

recepcia, bar, reštaurácia, výťah, spoločenská miestnosť s TV, lyžiareň, Wi-Fi (zdarma), bazén (15 m2), detský kútik. WELLNESS: relaxačná zóna, turecký kúpeľ, vodné trysky, Kneippova cesta, sauna, solárium. Vstup do wellness centra medzi 16:00 a 19:15 hod. len pre osoby od 18 rokov.

Parkování

pri hoteli (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

100 m.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 400 m trate Campitello di Fassa - Val di Fassa, napojenie na Sella Ronda. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 500 m Campitello di Fassa. Vzdialenosť od skibusu: 50 m. Lyžiarske školy: 400 m Campitello di Fassa. Požičovňa lyží: 400 m Campitello di Fassa. Úschovňa lyží: v hoteli alebo v Campitello, pri lanovke Col Rodella, za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness pro osoby od 18 rokov.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 1 €/osoba od 14 rokov/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Trentino - Alto Adige
  • Miesto podľa CK: Campitello di Fassa

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 130
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

ALASKA
    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Campitello di Fassa, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza

Cena
703 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 130

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
703,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €