ALASKA

Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Folgaria, Folgaria / Lavarone

ALASKA

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Folgaria, Folgaria / Lavarone
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

rezidence ideálna pre strávenie rodinnej dovolenky leží kúsok od centra Folgarie a 1,5 km od zjazdových tratí Folgaria - Lavarone.

Ubytovanie

jednoducho zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, SPR+WC, TV/SAT (na vyžiadanie, za poplatok). Apartmány na prízemí, môžu mať vstup do apartmánu z vonku cez terasu. A4: (max. 4 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom, čiastečne oddelený spací kút s poschodovou posteľou, vybavený kuchynský kút, väčšina s balkónom. B4: (max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom (môže byť i poschodová posteľ), denná miestnosť s dvojlôžkom, vybavený kuchynský kút. C6: (max. 6 osôb) spálňa s dvomi lôžkami (manželská posteľ), spálňa s poschodovou posteľou a ďalším samostatným lôžkom, denná miestnosť so samostatným lôžkom a vybaveným kuchynským kútom, väčšina s balkónom. B6: (max. 6 osôb) spálňa s dvojlôžkom (môže byť i poschodová posteľ), denná miestnosť s dvojlôžkom a poschodová posteľ, vybavený kuchynský kút.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, zdarma.

Služby

recepcia, Wi-Fi (zdarma), spoločenská miestnosť s TV, stolný tenis, detská herňa, lyžiareň, práčovňa (za poplatok). Wellness: bazén, sauna - za poplatok.

Parkování

pri rezidencii (zdarma, do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

100 m Folgaria.

Zviera

povolené len malé, do 10 kg (1/apartmán), na vyžiadanie, za 10 €/deň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 1,5 km zjazdové trate Folgaria, časť Costa. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 7 km Passo Coé. Vzdialenosť od skibusu: 150 m. Lyžiarske školy: 1,5 km. Požičovňa lyží: 300 m Folgaria, 2 km Costa. Úschovňa lyží: v hoteli, verejná úschovňa v Costa, pri zjazdových tratiach, od 3 €/osoba/pár lyží/deň.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, vstup do bazéna (20/12-20/3).

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • dezinfekcia apartmánu 25 €/ pobyt, klubová karta: COMFORT SERVICE: 22 €/deň apartmán A4, 30 €/deň apartmán B4/6 a C6 - posteľná bielizeň (pripravené lôžko pri príjazde), uteráky, 1 x set do kuchyne, TV/SAT, spotreba energií, záverečnú upratovanie (nutné upratať kuchynský kút a vyniesť odpadky, inak poplatok 45 €).
Kaucia: 200 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Folgaria / Lavarone
  • Miesto podľa CK: Folgaria

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 004
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

ALASKA
  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Folgaria, Folgaria / Lavarone

Cena od
72 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 004

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
288,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €