ALBARÉ

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Marilleva / Folgarida, Marilleva 1400

ALBARÉ

    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Marilleva / Folgarida, Marilleva 1400
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

rezidencia sa nachádza len pár krokov od zjazdových tratí Marilleva - Folgarida.

Ubytovanie

apartmány sú jednoducho zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, fén, TV, niektoré s balkónom. A3: (max. 3 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a rozkladacím lôžkom, kuchynský kút. B4: (max. 4 osoby) spálňa s dvoomi lôžkami (alebo s poschodovou posteľou), denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. C6: (max. 6 osôb) spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, za poplatok 70 €/ týždeň.

Služby

v celom komplexe je: lyžiareň, bar, reštaurácia, výťah, spoločenská miestnosť s TV, internetový kútik (za poplatok), miniclub, animačné programy, diskotéka, malé obchody. WELLNESS: bazén, sauna v komplexe rezidencií/hotelov, za poplatok.

Parkování

pri rezidencii (do vyčerpania kapacity).

Vzdialenosť od centra

500 m Marilleva 1400.

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie, za poplatok 10 €/deň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 300 m Marilleva - Folgarida Vzdialenosť od bežeckých tratí: 9 km Mezzana. Vzdialenosť od skibusu: není. Lyžiarske školy: 300 m. Požičovňa lyží: 300 m. Úschovňa lyží: v rezidencii.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • záverečné upratovanie 50 €/A3, 60 € B4/ 6.
Pobytová taxa
  • 1,50€/osoba/deň.
Nepovinné príplatky: 15 €/osoba - posteľná bielizeň, 15 €/osoba - uteráky, 10 €/1x vstup do bazéna. Kaucia: 130 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Marilleva / Folgarida
  • Miesto podľa CK: Marilleva 1400

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 335 998
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

ALBARÉ
    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Marilleva / Folgarida, Marilleva 1400

Cena od
281 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 335 998

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
842,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €