ALBERGO PANORAMA

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Panchia, Val di Fiemme / Obereggen

ALBERGO PANORAMA

    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Panchia, Val di Fiemme / Obereggen
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

3-hviezdičkový hotel sa nachádza v centre Val di Fiemme, na krásnom panoramatickom mieste, v centrálnej polohe 7 km od zjazdoviek v Cavalese a Predazzo.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou 1 -2 prísteliek, SPR+WC, fén, TV/SAT, telefón, trezor, Wi-Fi (zdarma), balkón s výhľadom na hory.

Postieľka

pre dieťa do 2 rokov, na vyžiadanie, zdarma.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, večere servírované, 3-chodové, výber z menu, šalátový bufet. Vianočná večera v cene. Detské menu na vyžiadanie.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, trezor na recepcii, Wi-Fi (zdarma), spoločenská miestnosť s TV, výťah (v centrálnej časti hotela), lyžiareň.

Parkování

pri hoteli, zdarma.

Vzdialenosť od centra

500 m Panchia, 7 km Cavalese, 7 km Predazzo.

Zviera

povolené malé, na vyžiadanie, za poplatok 8 €/ noc.

Ski

Vzdialenosť o zjazdovky: 7 km zjazdovka Cavalese - Alpe Cermis, 7 km zjazdovka Predazzo - lyžiarske stredisko Latemar. Vzdialenosť od bežkárskej trasy: 500 m Panchia. Vzdialenosť od skibusu: 150 m. Lyžiarska škola: 7 km na trase Cavalese - Alpe Cermis. Požičovňa lyží: 7 km na trase Cavalese - Alpe Cermis. Úschovňa lyží: verejná úschovňa lyží Predazzo alebo Alpe Cermis, za poplatok 2 €/ osoba/ deň.

Základná cena zahŕňa

  • Cena za osobu zahŕňa: ubytovanie s polpenziou.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • Silvestrovská večera 50 €/ osoba.
Pobytová taxa
  • cca 2,20 €/ osoba od 14 rokov/ noc.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val di Fiemme / Obereggen
  • Miesto podľa CK: Panchia

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 146
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

ALBERGO PANORAMA
    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Panchia, Val di Fiemme / Obereggen

Cena
672 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 146

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
672,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €