Alem - depandance

  Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Baško Polje

Alem - depandance

    Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Baško Polje
Číslo zájazdu: 1 260 684
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
rychly popis

Starší hotelový komplex pre nenáročných, ležiaci v tieni borovíc len 20 minút chôdzou po prímorskej promenáde do centra strediska Baška Voda.

poloha

asi 80 m od pláže, v turistickej dedinke Baško Polje, 2 km Baška Voda.

hotel

v areáli komplexu sa nachádza centrálna klimatizovaná reštaurácia, reštaurácia s grilom a bar na pláži (večer so živou hudbou), diskotéka, TV sála, aperitív bar, rôzne športoviská, obchod so suvenírmi, minipotraviny, parkovisko zdarma. V hotelovom paviló­ne A sa nachádza recepcia. Wi-Fi v priestoroch recepcie (za poplatok).

izby

všetky izby sú situované v pavilóne B (depandance) – jednoducho zariadené dvojlôžkové izby (len oddelené postele) s možnosťou jednej prístelky, majú starší pôvodný nábytok, kúpeľňu s WC, balkón.

stravovanie

polpenzia formou bufetu, počas večere čapované nápoje v neobmedze­nom množstve (víno, pivo, voda, nealko). Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená.

plaz

štrkovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom, slnečníky, ležadlá a vodné športy na pláži za poplatok.

doprava

autobusová, individuálna

typ stravy

polpenzia

informacie o krajine a stredisku

Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Baško Polje
Len 2 km od populárnej Bašky Vody sa nachádza turistická dedinka „turističko nasalje“ Baško Polje, ktorá rovnako ako jej väčšia sestra ponúka športové, rekreačné ale aj zábavné možnosti a to všetko v príjemnom prostredí nádherných čistých pláží a zelene.

fakultativne vylety

Split - Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Slapovi Krka, NP Vodopády a rieka Krka- celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Základná cena zahŕňa

  • 7x ubytovanie v depandance-B s polpenziou formou bufetu, počas večere čapované nápoje v neobmedze­nom množstve (víno, pivo, voda, nealko) balkón, služby delegáta.

Základná cena nezahŕňa

  • Doprava: KLIM BUS 115 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 80 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba, za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 20 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, hygienický a bezpečnostný príplatok 10 EUR/osoba.
  • Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň, pripoistenie COVID garancia storna (doplnkovú službu je možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS na celkovú cenu zájazdu ) 1,50 EUR/osoba/deň.
  • Ostatné doplatky: detská postieľka 3 EUR/noc (platba na mieste). Nástupné miesta: BA, KE, PO - bez príplatku, NR, TT, Sereď - 5 EUR, PE, PN, TO - 11 EUR, NM, DUB, TN, ZH, PD - 14 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK - 16 EUR.
  • Upozornenie: Miestenky na východnú trasu a na niektoré miesta západnej trasy nie je možné zakúpiť.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Turancar, IČ: 22679057. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Makarská riviéra
  • Miesto podľa CK: Baško Polje

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 260 684
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Alem - depandance
    Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Baško Polje

Pôvodná cena
355 EUR/os

Cena
254 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 260 684

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
254,50 €
povinný príplatok za pobytovú taxu - dieťa 12-17 rokov
0
10,00 €

Poistenie

príplatok za cestovné poistenie Komfort (povinný) - osoba
2
23,20 €
príplatok za cestovné poistenie Plus - osoba
0
29,60 €
príplatok za Covid garancia storna (doplňková služba k poistenie) - osoba
0
20,00 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €