ALEMAGNA H

  Taliansko, Benátsko, Bibione, Bibione Lido del Sole

ALEMAGNA H

    Taliansko, Benátsko, Bibione, Bibione Lido del Sole
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

pekný, komfortný hotel umiestnený v tichej zelenej časti Lido del Sole.

Ubytovanie

izbz vždy zo SPR+WC, TV/SAT, trezor, minibar, telefón, klimatizácia, wifi, balkón. Izba MATRIMONIALE (cca 16m2, balkón 2 m2) - sú menšie dvojlôžkové s možnosťou jednej prístelky (obsadenosť 2 dospelý a max. dieťa do 7 rokov). Izba JUNIOR (cca 20 m2, balkón 12 m2) - má dvojlôžko a v časti oddelenej skriňou je lôžko a poschoďová posteľ. Obsadenosť min. 3 dospelé osoby alebo 2 dospelý a 2 - 3 deti/ 3 dospelí a 2 deti. Izba FAMILY (15 m2, balkón 8 m2) - sú dve prepojené izby - dvojlôžková izba a izba s jednym lôžkom a poschoďovou posteľou, 1x SPr+WC. Obsadenosť min. 4 dospelé osoby alebo 2 dospelý a 2 - 4 deti/3 dospelý a 1 - 3 deti.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, zdarma.

Stravovanie

raňajky a večere formou švédskeho stola. Obedy formou švédskeho stola (za príplatok). U obeda/večere nápoje bez omedzenia z automatu zdarma (ovocná šťava, voda, víno, pepsi, teplé nápoje). Možnosť bezlepkovej stravy (nutné objednať pri prihláške).

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, bazén pre dospelých a deti so slnečnou terasou, wifi. Za poplatok bicykel 1 €/ hodina, uterák na pláž 7 €/ týžden.

Parkování

u hotelu za poplatok 10 €/ deň (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

300 m.

Vzdialenosť od pláže

350 m.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 1 kreslo + 1 ležadlo/izba) zahrnuté v cene pobytu. Izba MATRIMONIALE má plážový servis od 4 rady, izby JUNIOR a FAMILY majú 2. a 3. radu. Za príplatok je možné objednať plážový servis v 1., 2., 3. rade (pri rezervácií).

Zviera

povolené, na vyžiadanie, za poplatok 35 €/ týždeň/ pes do 4 kg, 70 €/ pes nad 4 kg

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou a nápojmi, plážový servis.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • 1,50 €/ osoba od 4 rokov/ deň (platí pre pobyty 1/5-30/9).

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Severný Jadran, Bibione Lido del Sole

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 079
Dnes 8–16 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

ALEMAGNA H
    Taliansko, Benátsko, Bibione, Bibione Lido del Sole

Cena
550 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 079

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
550,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €