Alexandre Hotel La Siesta

  Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Playa de las Américas

Alexandre Hotel La Siesta

    Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Playa de las Américas
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Úvod

Hotel, ktorý svojím návštevníkom ponúka blízkosť pláže, centrálne umiestenie, príjemné prostredie, veľký areál a je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Poloha

Hotel La Siesta sa nachádza na južnej časti ostrova Tenerife, v obľúbenom rušnejšom letovisku Playa de las Americas. Priamo do centra oblasti sa dostane za pár minút chôdze a najbližšie nákupné možnosti či kaviarne a reštaurácie nájdete už v okolí hotela. Najbližšia pláž sa nachádza 300 m od hotela. Vzdialenosť od letiska TFS je cca 17 km.

Hotel

vstupná hala s recepciou, lobby, bufetová reštaurácia, pool bar, snack bar, food truck, 2 vonkajšie bazény (jeden v zimných mesiacoch vyhrievaný) , detský bazén so šmykľavkou (v zimných mesiacoch vyhrievaný), slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, udržiavaná záhrada, WI-FI pripojenie zdarma v lobby a na terase, medzinárodný hotelový program pre deti a dospelých, detský klub, plážové osušky za vrátnu zálohu, terasa so zónou len pre dospelých, posilňovňa, služby spa (vrátane vnútorného bazéna) za poplatok a vstup len pre osoby nad 16 rokov

Izby

K dispozícii sú dvojlôžkové štandardné izby s dvojlôžkom a prístelkou pre max. 2 deti formou rozkladacej pohovky. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC, fén, klimatizáciu, TV, WI-FI pripojenie (za poplatok), telefón, trezor (za poplatok), minibar (za poplatok) a balkón alebo terasu s posedením.

Stravovanie

raňajky, polpenzia, plná penzia alebo all inclusive formou bufetových stolov. All inclusive – raňajky, obedy, večere v hotelovej reštaurácii v hlavnej budove. Počas dňa medzi jedlami ľahké občerstvenie, zákusok, džús, čaj alebo káva, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby.

Pláž

Prírodná kamenistá pláž v živšom centre Playa de las Américas je vzdialená 300 m od hotela. Väčšia piesočnatá pláž Playa del Camisón s pozvoľnejším vstupom do mora je necelých 700 chôdze od hotela. Slnečníky, ležadlá a vodné športy na pláži sú za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: SOLARTOUR, s.r.o., IČO 44665491.
Lokalita podľa usporiadateľa: Tenerife, Playa de las Américas
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 450 281
Dnes 8–16 h

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Nezáväzná objednávka

Alexandre Hotel La Siesta
    Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Playa de las Américas

Pôvodná cena
911 EUR/os

Cena
754 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 450 281

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
754,00 €
príplatok za batožina do podpalubia max 15kg /cena za kus
0
0,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
25,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,36 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €