Alhambra

  Španielsko, Costa del Maresme, Katalánsko, Santa Susanna

Alhambra

    Španielsko, Costa del Maresme, Katalánsko, Santa Susanna
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel Alhambra je situovaný na pobreží Santa Susanny len 100 m od piesočnatej pláže. Do centra je to len pár krokov, cca 5 min chôdze. Hostia sa môžu tešiť nielen na bazén s morskou vodou, ale aj na bohatý zábavný program, súčasťou ktorého sú ukážky tanca a živá hudba. Počas letných mesiacov júl a august je pre detských hostí pripravený mini klub a mini disko. Pozdĺž pobrežia tohto španielskeho letoviska sa tiahne železnička, čo predstavuje jednu z možností ako rýchlo a pohodlne preskúmať okolité zaujímavosti.

Ubytovania

K dispozícii sú: dvojlôžkové, rodinné izby. Vybavenie izieb zahŕňa: kúpeľňu so sprchou, sušič vlasov, centrálnu klimatizáciu, satelitnú TV, chladničku, trezor (za príplatok), telefón (za príplatok), postieľka (na vyžiadanie za príplatok).

Služby hotela

24-hod. recepcia, úschovňa batožiny, detský bazén, animačný program, slnečníky a ležadlá pri bazéne, TV miestnosť, výťah, bazén so slanou vodou, terasa; za príplatok: Wi-Fi, diskotéka, požičanie auta.

Stravovanie

Možnosti stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia (raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu).

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Základná cena zahŕňa

  • letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti.

Základná cena nezahŕňa

  • služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), odporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: SOLARTOUR, s.r.o., IČO 44665491.
Lokalita podľa usporiadateľa: Costa Brava, Santa Susanna
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 443 173
dnes zatvorené

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Nezáväzná objednávka

Alhambra
    Španielsko, Costa del Maresme, Katalánsko, Santa Susanna

Pôvodná cena
685 EUR/os

Cena
551 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 443 173

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
551,00 €
príplatok za batožina do podpalubia max 20kg /cena za kus
0
64,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 6 dní
0
37,00 €