ALKANTARA

Taliansko, Sicília, Giardini Naxos

ALKANTARA

  Taliansko, Sicília, Giardini Naxos
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

obľúbený a ideálne umiestnený prázdninový komplex sa nachádza len 8 km od centra najkrajšieho mesta Sicílie - Taorminy, kam pravidelne jazdí linková doprava, a zároveň 1,5 km od centra turistického mestečka Giardini Naxos so svetoznámymi vykopávkami. Pri relaxácii pri bazéne sa môžete tešiť nezabudnuteľnému pohľadu na dymiacu Etnu.

Ubytovanie

apartmány sú funkčne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia, balkón alebo terasa so záhradným nábytkom. A2: (max. 2 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s dvomi lôžkami, kuchynský kút. B4: (max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. B5 Superior: (max. 5 osôb) spálňa s dvojlôžkom a lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. C6: (max. 6 osôb) dve spálne s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.

Postieľka

na vyžiadanie, zdarma (do max. počtu osôb).

Stravovanie

vlastné. Možnosť dokúpiť raňajky (formou švédskych stolov) alebo polpenziu (nutné nahlásiť pri objednávke).

Služby

reštaurácia, bar, TV miestnosť, bazén pre dospelých a pre deti, slnečná terasa, tenisové kurty, detský kútik, zábavné programy (1/7-31/8).

Parkování

v areáli, zdarma.

Vzdialenosť od centra

Giardini Naxos 1,5 km, Taormina 8 km.

Vzdialenosť od pláže

750 m.

Pláž

piesočná s okruhliakmi, voľne prístupná i súkromná, plážový servis možno dokúpiť na mieste.

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň a uteráky.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • 1,50 €/osoba/noc (max. 10 nocí).

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Sicília, Giardini Naxos

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 346
Dnes 8–16 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

ALKANTARA
  Taliansko, Sicília, Giardini Naxos

Cena od
78 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 346

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
250,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €