Allerona

  Taliansko, Umbria, Orvieto

Allerona

    Taliansko, Umbria, Orvieto
Pôvodná cena
77 EUR/os

Cena od
72 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 393
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

3-pokojový apartmán 75 m2 v 1. patře. Starožitně a vkusně zařízeno: obývací pokoj s otevřeným krbem a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Vstup na balkon, k zahradnímu sezení. 1x dvoulůžkový pokoj s otevřeným krbem a koupelnou se sprchou, bidetem a WC. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchou, bidetem a WC. Vstup na balkon. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mraznička) s jídelním stolem. Plynové topení (extra). Vytápění pouze v období od 01.11. do 15.04. Zahradní sezení kryté. Zahradní nábytek, venkovní sezení. Nádherný panoramatický výhled. K dispozici: žehlička, dětská postýlka (do 2 let). Internet (WiFi, zdarma). 1 malý pes povolen.

Popis

Starý selský statek, pečlivě zrestaurovaný a vším komfortem vybavený. Panoramatická poloha na svahu v 21 ha parku s výhledem na středověký hrad, pouze 2 km od staré části města. Panský dům 'Allerona', renovovaný, obklopen stromy, loukami a poli. 5 km od centra Allerona, slunná poloha na kopci, v zeleni. Společné: park 20'000 m2, bazén (7 x 14 m velký, 100 - 200 cm hluboký, 07.04.-31.10.). Sprcha/WC u bazénu, stolní tenis, pergola, dětské hřiště. V domě: přístup na internet, pračka (společné), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. K dispozici: jízdní kola (4 x), dětská jízdní kola (2 x). Příjezd (přírodní cesta). Parkovací místo (kryté). Supermarket 8 km, restaurace 5 km, železniční stanice 'Allerona Scalo' 7 km, termální bazén 'Chianciano' 35 km, jezero ke koupání 'Bolsena' 37 km. Zajímavosti v okolí: Fabro 12 km, San Casciano Dei Bagni 17 m, Orvieto 19 km, Cetona 25 km, Citta Della Pieve 26 km, Civita Di Bagnoregio 42 m. Upozornění: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Dětská postýlka (do 2 let)
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Malý pes

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 EUR paušál
  • Topení - 5.0 EUR za m3
  • Poplatek z pobytu - 2.2 EUR za osobu/den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Umbria
  • Miesto podľa CK: Orvieto

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 393
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Allerona
    Taliansko, Umbria, Orvieto

Pôvodná cena
77 EUR/os

Cena od
72 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 393

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
288,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €