ALP CRON MOARHOF

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Kronplatz / Plan de Corones, Valdaora / Olang

ALP CRON MOARHOF

    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Kronplatz / Plan de Corones, Valdaora / Olang
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

pekný rodinný hotel vzdialený len pár krokov od centra Valdaora - Olang. Hotel ponúka wellness s bazénom a saunou. Je ideálny pre všetky vekové kategórie.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s prístelkou a dvojlôžkové izby s prístelkou Superior. dvojlôžkové izby s prístelkou, SPR+WC, fén, TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefón, minibar, trezor, balkón. dvojlôžkové izby s prístelkou Superior, SPR+WC, fén, TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefón, minibar, trezor, balkón.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, zdarma.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, olovrant (15:00-17:00 hod.) - dezerty a ovocie, večere servírované, 4-chodové, výber z menu, šalátový bufet. V cene je vianočná a silvestrovská večera.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, detský kútik, lyžiareň, TV miestnosť, Wi-Fi (zdarma), lyžiareň. WELLNESS - bazén, sauna, turecké kúpele, infračervená kabína, masážne a emocionálne sprchy, relaxačná miestnosť.

Parkování

pri hoteli alebo v garáži (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

100 m.

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie, za poplatok 15 €/deň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 2,5 km zjazdové trate Kronplatz - Olang. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 3 km trate Rasun - Anterselva. Vzdialenosť od skibusu: 20 m. Lyžiarske školy: 2,5 km lyžiarska škola. Požičovňa lyží: 2,5 km. Úschovňa lyží: pri hoteli, 2,5 km Olang - Sorafurcia, verejná úschovňa, priamo pri zjazdovkách (za poplatok).

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 1,70 €/osoba od 14 rokov/ noc.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Plan de Corones / Kronplatz
  • Miesto podľa CK: Valdaora - Olang

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 096
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

ALP CRON MOARHOF
    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Kronplatz / Plan de Corones, Valdaora / Olang

Cena
620 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 096

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
620,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €