Alpenrose (FEK111)

  Rakúsko, Korutánsko, Rakúske jazerá, Villach, Feldkirchen in Kärnten, Ossiacher See

Alpenrose (FEK111)

    Rakúsko, Korutánsko, Rakúske jazerá, Villach, Feldkirchen in Kärnten, Ossiacher See
Pôvodná cena
130 EUR/os

Cena od
123 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 731
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Alpenrose (FEK111)', 3-pokojový apartmán 60 m2 v 1. patře. Útulně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby a TV se satelitním vysíláním. 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (2-plotýnkový vařič, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Topení. Koberec. Balkon. K dispozici: vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 malý pes povolen.

Popis

Apartmánový dům 'Alpenrose', 850 m n.m.. 5 apartmánů v domě. Ve čtvrti Stattenberg 1.5 km od centra St. Urban, 11 km od centra Feldkirchen, 24 km od centra Klagenfurt, 1.5 km od jezera. Společné: pozemek 1'000 m2, udržovaná zahrada s louka k odpočinku. Stolní tenis, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril, parkovací místo u domu. Obchod 1.5 km, koupaliště 1.5 km. Upozornění: majitel objektu bydlí ve stejném domě.

Základná cena zahŕňa

 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko
 • ERV storno pojištění
 • Náklady na energii
 • Závěrečný úklid
 • Dětská vysoká židlička
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

 • Dětská postýlka (do 2 let) - 15.0 EUR za týden
 • Vratná kauce v hotovosti - 100.0 EUR paušál
 • Rekreační poplatek (17+) - 2.5 EUR za osobu/den
 • Malý pes - 40.0 EUR
 • Ručníky

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Korutánsko
 • Miesto podľa CK: Feldkirchen in Kärnten

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 731
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Alpenrose (FEK111)
    Rakúsko, Korutánsko, Rakúske jazerá, Villach, Feldkirchen in Kärnten, Ossiacher See

Pôvodná cena
130 EUR/os

Cena od
123 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 731

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
489,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
24,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,08 €