Alpenvidehof - Canada

  Taliansko, Trentino - Alto Adige, Valle di Non

Alpenvidehof - Canada

    Taliansko, Trentino - Alto Adige, Valle di Non
Číslo zájazdu: 1 251 578
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Alpenvidehof - Canada', 3-pokojový apartmán 68 m2, v přízemí. Útulně zařízeno s dřevěným nábytkem: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby, jídelním stolem a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžkem (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Topení na naftu. Terasa částečně. Zahradní nábytek, lehátka. Panoramatický výhled. K dispozici: pračka, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka (do 2 let) (extra). Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 2 psi povoleni. Soukromý vstup.

Popis

Agroturistika 'Alpenvidehof', 830 m n.m.. 4 apartmány v domě. 1.3 km od centra Tavon, na kraji obce, 3 km od centra Coredo, 12 km od centra Cles, samostatně stojící, klidná, slunná poloha ve svahu, západní orientace. Společné: pozemek 1'280 m2, udržovaná zahrada trávníkem, ovocná zahrada, louka k odpočinku. Dětské hřiště, parkovací místo na pozemku, společné garáže. Potraviny 1.3 km, supermarket 3 km, restaurace 1.3 km, autobusová zastávka 'Coredo' 3 km, železniční stanice 'Dermulo' 7 km, travnatá pláž 'Lago di Santa Giustina' 7.7 km, koupaliště 22 km, krytý bazén 1.3 km, jezero Santa Giustina 7.7 km. Golfové hřiště (18 jamek) 20 km. Zajímavosti v okolí: San Romedio 13 km, Sanzeno: Museo Retico 10.5 km, Canyon Novella 14 km, Castel Thun 19 km. Lyžařská střediska: Andalo (Paganella) 35 km, Mastellina: Skiarea Madonna di Campiglio 35 km, Passo Tonale 57 km. Jezera v okolí: Molveno 46 km. Turistické oblasti: Coredo - Tavon 100 m, Passo Mendola/Mendelpass 27 km, Lago di Tovel (Dolomiti di Brenta) 24 km.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Náklady na energii
 • Topení
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička

Základná cena nezahŕňa

 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička - 3.0 EUR za den
 • Vratná kauce v hotovosti - 150.0 EUR paušál
 • Topení - 0.16 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
 • Poplatek z pobytu - 1.0 EUR za osobu/den
 • Pes (povoleni max. 3) - 20.0 EUR
 • Pes (povoleni max. 2) - 30.0 EUR

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Trentino - Alto Adige
 • Miesto podľa CK: Valle di Non

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 578
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Alpenvidehof - Canada
    Taliansko, Trentino - Alto Adige, Valle di Non

Cena od
207 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 578

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
1 241,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
30,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
23,32 €