AMADRIA PARK hotel ANDRIJA

  Chorvátsko, Severná Dalmácia, Šibenik, Solaris

AMADRIA PARK hotel ANDRIJA

    Chorvátsko, Severná Dalmácia, Šibenik, Solaris
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

AMADRIA PARK hotel ANDRIJA

Poloha

rozsiahly hotelový a športovo-relaxačný komplex Amadria Park (predtým Solaris Beach Resort), ktorý leží v zátoke obklopenej borovicovým lesom cca 6 km od mestečka Šibenik, je známy ako najlepšie vybavené stredisko na Jadrane. Areál ponúka možnosť širokého športového a spoločenské vyžitie. V komplexe sa nachádza najväčší Aquapark v regióne - šmykľavky, whirlpool, 200 m dlhá 'lenivá' rieka, vodné efekty, detská zóna, atď. (Denné vstupné sa platí na mieste - dieťa do 6 rokov - cca 11 EUR/deň/vstup, osoby od 6 rokov - cca 15 EUR/deň/vstup).

Vybavenie a služby

reštaurácie, aperitív bary, terasy, Wi-Fi (za poplatok), zmenárne, predajne suvenírov, štýlová dalmátska dedinka Ethno Village tvorená kamennými domčekmi ponúkajúca miestne špeciality, talianska reštaurácia Trattoria, Steak house, Cake and Sweet Dreams house s ponukou špičkových sladkých pochutín, plážový En Vougue Beach Club obľúbený predovšetkým u mladšej generácie.

Ubytovanie

centrálne klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, trezorom, minibarom, fénom, niektoré s možnosťou prístelky pre dieťa do 12 rokov. Izba 2(+0) - menšia 2lôžková izba (16 m2) iba 2 osoby, bez balkóna. Izby typu 2(+2) - 2lôžková spálňa s poschodovou posteľou vhodnou pre 1-2 deti do 12 rokov. Typ izby 4(+4) B - izba max. pre 8 osôb - dve 2 lôžkové spálne s možnosťou 4 prísteliek (2x poschodová posteľ vhodná pre deti do 12 rokov), izby sú prepojené dverami. Izby označené FB - majú francúzsky balkón, izby typu B - majú klasický balkón.

Šport a zábava

každý hotel má svoj bazén pre svojich hotelových hostí (Hotel Andrija - dva vonkajšie bazény so sladkou vodou, detský bazén), lehátka a slnečníky pri bazéne pre hotelových hostí ZADARMO (v obmedzenom množstve). Hoteloví hostia majú v cene navyše vstup do fitnes zóny vo Wellness Centre (pri hoteli Ivan). V areáli sú k dispozícii tenisové kurty, stolný tenis, animácie, aerobic, plážový volejbal, minigolf, požičovňa bicyklov, detské ihriská, vodné športy, pre deti - pirátsky golf, turistický vláčik, detský klub solárko (iba len pre hostí hotela Andrija) - animácie pre deti, trampolíny a množstvo atrakcií pre celú rodinu. V blízkosti hotela Ivan sa nachádza Wellness & Spa Centrum - 6 vnútorných bazénov so slanou aj sladkou vodou rôznych teplôt, whirlpool - dieťa do 3 rokov ZADARMO, od 3-12 rokov cca 2,65 EUR/vstup, osoby od 12 rokov cca 5,30 EUR/vstup. Vstup do Spa zóny vo Wellness Centre - vstup možný od 16 rokov cca 15 EUR/vstup.

Stravovanie

bez stravy, možnosť dokúpenia - raňajky, obedov (pre termín 27.6.-29.8.), večerou - všetko formou bufetu.

Pláž

4 km dlhá tzv. Biela pláž, štrkovitá, piesčitá, betónové pláty (ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok).

Doplňujúce informácie

Pobytová taxa cca 1,5 EUR/os./deň - platí sa na mieste. Parkovanie za poplatok v termíne 1.7.-31.8. - cca8 EUR/deň, v ostatných termínoch - cca 5 EUR/deň - platí sa na mieste.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na vybraný počet nocí.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, raňajky: dieťa do 12 rokov 39 EUR/týždeň, osoba od 12 rokov - 79 EUR/týždeň, obedy: v období 27.6. a od 29.8.: dieťa do 12 rokov 89 EUR/týždeň, osoba od 12 rokov - 169 EUR/týždeň, večerí - v období do 27.6. a od 29.8.: dieťa do 12 rokov 49 EUR/týždeň, osoba od 12 rokov - 99 EUR/týždeň, v termíne 27.6.-29.8. - dieťa do 12 rokov - 99 EUR/týždeň, osoba od 12 rokov - 189 EUR/týždeň. Na vyžiadanie: detská postieľka - ZADARMO.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Severná Dalmácia, Šibenik-Solaris
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 842
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

AMADRIA PARK hotel ANDRIJA
    Chorvátsko, Severná Dalmácia, Šibenik, Solaris

Cena
569 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 842

Zájazd

osoba na pevnom lôžku
2
504,00 €
príplatok za výber miesta v autobuse - cesta späť - osoba
0
4,00 €
príplatok za výber miesta v autobuse - cesta tam - osoba
0
4,00 €
voľné miesto vedľa (v prípade naplnenia kapacity se poplatok vracia) - cesta späť
0
19,00 €
povinný príplatok za cestovný lístok ze Severní Dalmácie - dospelá osoba
0
65,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €