Aminess Bellevue Casa

  Chorvátsko, Južná Dalmácia, Pelješac, Orebič

Aminess Bellevue Casa

    Chorvátsko, Južná Dalmácia, Pelješac, Orebič
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Aminess Bellevue Casa

Prečo práve sem

Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

Poloha

hotelový komplex, štyroch depandancov (ex. Depandance Bellevue) a vil v pokojnom prostredí, cca 800 m západne od Orebića.

Vybavenie a služby

klimatizovaná reštaurácia s terasou (reštaurácia Rondela), 'piano' bar s terasou, zmenáreň, trezor, Wi-Fi ZADARMO, bezplatné parkovisko.

Ubytovanie

moderné klimatizované 2lôžkové izby so sprchou alebo vaňou, WC, fénom, SAT TV, telefónom, balkónom, Wi-Fi, s možnosťou prístelky (rozkladacie lôžko). Z depandancu nie je výhľad na more z dôvodu stredomorskej vegetácie.  

Šport a zábava

vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, tenisové kurty, stolný tenis, detské ihrisko, animácie, ihrisko na loptové hry.

Stravovanie

polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. Služby ALL INCLUSIVE Light - plná penzia formou bufetu. K obedu a večeri - čapované miestne nápoje: pivo, víno, voda alebo džús (v reštaurácii Rondela).

Pláž

okruhliaková, kamenistá, cca 30 m, vhodná pre deti.

Doplňujúce informácie

Ležadlá a slnečníky pri bazéne ZADARMO (v obmedzenom množstve) a na pláži za poplatok. 

Pobyt so psom, 20 eur/deň, plati se na mieste. Misku na vodu, uvítací koláčik a prívesok na obojok alebo hračku, dostanete na privítanů.

Detská postieľka na vyžiadanie - ZADARMO. Parkovanie za poplatok - 3 EUR/deň se platí na miestě.

Výhody a benefity

ŠPECIÁLNE ZĽAVY: pri zakúpení pobytu v termínoch 2.5.-26.5., 6.6.a-16.6. a 17.9.-1.10. vám bude poskytnutá zľava 10% - nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup. Osobám starším ako 65 rokov poskytneme v termíne do 16.6. a od 10.9. mimoriadnu zľavu 10% - nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup ani so zľavou mimoriadnou.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie, polpenziu/ ALL INCLUSIVE Light na vybraný počet nocí, pobytovú taxu.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: detská postieľka - ZADARMO. Pobyt so psom, 20 eur/deň, plati se na mieste. Misku na vodu, uvítací koláčik a prívesok na obojok alebo hračku, dostanete na privítanů.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Južná Dalmácia, Orebić

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 876
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Aminess Bellevue Casa
    Chorvátsko, Južná Dalmácia, Pelješac, Orebič

Cena
575 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 876

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
575,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
0
286,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
35,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
27,56 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €