Aminess Gaia Green Villas

Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Krk, Njivice

Aminess Gaia Green Villas

  Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Krk, Njivice
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Aminess Gaia Green Villas

Prečo práve sem

Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

Poloha

vily umiestnené v rámci rekreačného resortu na okraji letoviska Njivice, obklopené krásnou prírodou, cca 500 m. od centra.

Vybavenie a služby

v kempe: recepcia, pekáreň, market, reštaurácia, bary, Wi-Fi ZADARMO.

Ubytovanie

priestranné moderne zariadené vily:
Vila Pinus 4(+2) - poschodová vila cca 50 m2, na poschodí dve spálne, na prízemí obývacia časť s rozkladacím gaučom (vhodné ako prístelka pre dve deti do 12 rokov alebo 1 dospelú osobu).
Vila Salvia 4(+2) - prízemná vila cca 45 m2, dve 2lôžkové spálne, obývacia časť s rozkladacím gaučom (vhodné ako prístelka pre dve deti do 12 rokov alebo 1 dospelú osobu). Vždy vybavený kuch. kút (mikrovlnka, elektrický sporák, kávovar), kúpeľňa so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi, telefón, fén, trezor, terasa cca 15 m2 so záhradným nábytkom, parkovacie miesto.

Šport a zábava

detský bazén, vodné športy, tenisové kurty, minigolf, detské ihrisko, auto požičovňa, požičovňa bicyklov - za poplatok.

Stravovanie

individuálne.

Pláž

prírodná kamienková, okruhliaková vhodná pre deti, 20 - 50 m, ocenená modrou vlajkou, v blízkosti FKK pláž, ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Doplňujúce informácie

ubytovanie ponúka kvalitnú dovolenku s dávkou luxusu, odporúčame pre náročných. Nástup na ubytovanie možný po 17-tej hodine. Pobytová taxa cca 1,4 EUR/os/deň - platí sa na mieste. Zľava za skorý nákup je viazaná na meno účastníka. Pri zmene mena účastníka so zľavou za skorý nákup bude zľava za skorý nákup odobratá. Parkovanie za poplatok - 3 EUR/deň se platí na miestě. 

Pobyt so psom, 25eur/deň, platí sa na mieste. Misku na vodu, uvítací koláčik a prívesok na obojok, hračku, postieľku pre psa, uterák - dostanete na privítanie.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na vybratý počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuch. vybavenia, výmenu posteľného prádla 1x týždenne, záverečné upratovanie.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • cestovného poistenie vrátane poistenia storna zájazdu. Pobyt so psom, 25eur/deň, platí sa na mieste. Misku na vodu, uvítací koláčik a prívesok na obojok, hračku, postieľku pre psa, uterák - dostanete na privítanie.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Krk, Njivice

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 708
Dnes 8–16 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Aminess Gaia Green Villas
  Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Krk, Njivice

Cena
537 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 708

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
537,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
4
537,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
35,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
27,56 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €