Aminess PORT9 Hotel

  Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Korčula, Korčula

Aminess PORT9 Hotel

    Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Korčula, Korčula
Pôvodná cena
704 EUR/os

Cena
669 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 749
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Aminess PORT9 Hotel

Prečo práve sem

Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

Poloha

hotel pavilónového typu v malebnom zálive v zeleni, cca 2 km od historického centra mesta Korčula. Zo zátoky pod hotelom je veľmi dobré lodné spojenie do centra Korčuli, na prírodné  FKK pláže ostrovčeka Badija i na inné ostrovčeki v Pelješackom prijeplave. 

Vybavenie a služby

2 bufetové reštaurácie, a la carte reštaurácie, taverna, beach bar, snack bar, lobby bar, Wi-Fi ZADARMO, terasa, zmenáreň, bankomat, výťah vo všetkých pavilónoch.

Ubytovanie

moderné klimatizované 2lôžkové izby so sprchou alebo vaňou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, trezorom, minibarom, balkónom, niektoré s možnosťou prístelky (rozkladacie kreslo). Pokoj typu 2 (+2) FAMILY B - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s 2 lôžkami. Typ 2 (+2) JUNIOR SUITE B - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s jedným rozkladacím gaučom až pre dve deti..

Šport a zábava

vonkajší INFINITY ('nekonecný' bezokrajový) bazén so sladkou vodou, 2x bazén so slanou vodou, detské ihrisko, fitness, animácie, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, požičovňa bicyklov, škola potápania, detská horolezecká stena, mini botanická záhrada. Ležadlá a slnečníky pri bazéne ZADARMO (v obmedzenom množstve), na pláži za poplatok (cca 6 EUR/ks).

Stravovanie

raňajky formou bufetu, polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.

Pláž

okruhliaková, kamenistá, betónové pláty, cca 150 m, sprchy na pláži.

Doplňujúce informácie

Pobyt so psom, 20 eur/deň, plati se na mieste. Misku na vodu, uvítací koláčik a prívesok na obojok alebo hračku, dostanete na privítanů. Detská postieľka na vyžiadanie - ZADARMO. Parkovanie za poplatok - 3 EUR/deň se platí na miestě.

Výhody a benefity

ŠPECIÁLNE ZĽAVY: pri zakúpení pobytu v termínoch 20.5.-26.5., 6.6.- 16.6. a od 25.9. vám bude poskytnutá zľava 10% - nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup. Osobám starším ako 65 rokov poskytneme v termíne do 18.6. a od 17.9. mimoriadnu zľavu 10% - nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup ani so zľavou mimoriadnou.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na vybraný počet nocí, raňajky/polpenziu, pobytovou taxu.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Detská postieľka - ZADARMO (na vyžiadanie). Pobyt so psom, 20 eur/deň, plati se na mieste. Misku na vodu, uvítací koláčik a prívesok na obojok alebo hračku, dostanete na privítanů.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Korčula, Korčula

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 749
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Aminess PORT9 Hotel
    Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Korčula, Korčula

Pôvodná cena
704 EUR/os

Cena
669 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 749

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
669,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
0
344,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
35,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
27,56 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €