Aminess PORT9 Residence

  Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Korčula, Korčula

Aminess PORT9 Residence

    Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Korčula, Korčula
Číslo zájazdu: 1 449 752
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Aminess PORT9 Residence

Prečo práve sem

Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

Poloha

moderne apartmány (predtým Korkyra Gardens) umiestnené v malebnom zálive v zeleni, cca 2 km od historického centra mesta Korčula. Zo zátoky pod hotelom je veľmi dobré lodné spojenie do centra Korčuli, na prírodné a FKK pláže ostrovčeka Badija a na ďalšie ostrovčeky v Pelješackom prieplave.

Vybavenie a služby

dve bufetové reštaurácie, a la carte reštaurácie, taverna, beach bar, snack bar, lobby bar, Wi-Fi ZADARMO, terasa, zmenáreň, bankomat.

Ubytovanie

klimatizované apartmány - typ Apt. 2+2 typ Vinea - jedna 2lôžková spálňa, Apt. 3+2 typ Navis - jedna 2lôžková spálňa s prístelkou (rozkladací gauč), Apt. 4+2 typ Olea - dve 2lôžkové spálne, vždy denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, telefón, Wi-Fi ZADARMO, fén, balkón alebo terasa

Šport a zábava

vonkajší INFINITY ('niekonečný' bezokrajový) bazén so sladkou vodou, 2x bazén so slanou vodou, detské ihrisko, fitness, animácie, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, požičovňa bicyklov, škola potápania, detská horolezecká stena, mini botanická záhrada. Lehátka a slnečníky pri bazéne ZADARMO (v obmedzenom množstve), na pláži za poplatok (cca 6 EUR/ks).

Stravovanie

individuálne.

Pláž

prírodná kamenistá, okruhliaková, betónové pláty, cca 80-100 m, sprchy na pláži.

Doplňujúce informácie

Pobytová taxa cca 1,5 EUR os./deň - platí sa na mieste. Pobyt so psom, 20 eur/deň, plati se na mieste. Misku na vodu, uvítací koláčik a prívesok na obojok alebo hračku, dostanete na privítanů. Parkovanie za poplatok - 3 EUR/deň se platí na miestě.

Výhody a benefity

ŠPECIÁLNE ZĽAVY: pri zakúpení pobytu v termínoch 20.5.-26.5., 6.6.- 16.6. a od 25.9. vám bude poskytnutá zľava 10% - nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Detská postieľka - ZADARMO. Pobyt so psom, 20 eur/deň, plati se na mieste. Misku na vodu, uvítací koláčik a prívesok na obojok alebo hračku, dostanete na privítanů.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Korčula, Korčula

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 752
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Aminess PORT9 Residence
    Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Korčula, Korčula

Pôvodná cena
330 EUR/os

Cena
313 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 752

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
313,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
2
330,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
35,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
27,56 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €