Anantara Dubai The Palm Resort & Spa

  Spojené arabské emiráty, Dubai

Anantara Dubai The Palm Resort & Spa

    Spojené arabské emiráty, Dubai
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: VIEDEŇ/PRAHA - DUBAJ
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

2 - 7: POBYT V DUBAJI
Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2 x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

8: ODLET DO PRAHY/VIEDNE
Transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne/Prahy.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Od 31.03.2014 je každý hosť ubytovaný v Dubaji povinný zaplatiť pobytovú taxu 'Tourism Dirham'. Poplatok je splatný na mieste pri odchode z hotela. Cena za izbu a noc:
5* hotel 20 AED (cca 5 EUR)
4* hotel 15 AED (cca 3,75 EUR)
3* a 2* hotel 10 AED ( cca 2,5 EUR)

Popis hotelu Anantara Dubai The Palm Resort & Spa ***** 5*

Popis: unikátny rezort hotelovej spoločnosti Anantara na exkluzívnom ostrove The Palm Jumeirah naplánoval svoje otvorenie na deň 15.9.2013. Luxusný rezort, ktorý je súčasne vilovými blokmi, leží priamo pri piesočnatej pláži, v tropickej záhrade s krivolakými lagúnami. V blízkosti rezortu sa nachádza známy vodný park Aquaventure v hoteli Atlantis The Palm, golfové ihriská sú v dosahu do 15 minút jazdy. V rezorte sa snúbi prvky ázijskej architektúry s povestnou arabskou pohostinnosťou. Hoteloví hostia majú k dispozícii 260 vkusne zariadených priestranných izieb vo vilách v thajskom štýle postavených na vodných lagúnach s výhľadom na lagúnu alebo priamym vstupom do lagúny, 15 plážových víl a 18 vodných víl.

Vybavenie: 5 reštaurácií, 3 bary, 3 bazény ( z toho jeden 50 x 15 m veľký bazén), detský bazén, prírodné lagúny, jacuzzi, business centrum, sauna, kúpele Anantara Spa, masáže, pedikúra, manikúra, detské ihrisko, Tuk Tuk Kid´s Club, herňa, Teen´s Club, požičovňa áut, parkovisko, práčovňa, čistiareň, obchod so suvenírmi, salón krásy, zmenáreň, shuttle bus do nákupných centier, 24 hodinový servis.

Pláž: piesočnatá pláž je priamo pri hoteli.

Zábava a šport: fitnes centrum, 2 tenisové kurty, plážový volejbal, vodné športy, windsurfing, vodné lyže, kajaky, Anantara SPA (24 miestností, turecký hammam, rôzne procedúry, masáže).

Stravovanie: raňajky. V rezorte sa nachádzajú tieto reštaurácie a bary: Bushman´s Restaurant & Bar (austrálska kuchyňa), Crescendo (hlavná bufetová rešt.), The Beach House (stredomorksá kuchyňa, drinky, večerný program, DJs, shisha bar), Mekong (ázijská kuchyňa), Mai Bar (swim-up bar, pri bazéne, nápoje a snacky), Revo Café (kaviareň, ľahké občerstvenie a koláče, sladké pečivo), The Lotus lounge Bar (ponuka nápojov a snackov).

Vybavenie izieb: kúpeľňa s vaňou a WC, klimatizácia, varná kanvica, fén, telefón, TV, Wi-Fi, trezor, minibar, balkón alebo terasa. Základnými typmi izieb sú Lagoon Rooms. Za príplatok možnosť ubytovania v plážovej či vodnej vile (celkovo je na výber až z 12 typov izieb). Maximálne 6 osoby na izbe (s dvomi spálňami).

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň/Praha - Dubaj - Praha/Viedeň
  • transfer letisko – hotel – letisko
  • 7 x ubytovanie s daným stravovaním
  • asistenciu českého delegáta v Dubaji, Sharjah, Ajman a Ras Al Khaimah (v ostatných emirátoch asistencia po telefóne)
  • asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 199,-EUR
  • fakultatívne výlety
  • cestovné poistenie *
  • pobytovú taxu v Dubaji, Ras Al Khaimah a Abu Dhabi
Poznámka
  • Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Termíny je možné lubuvoľne predlžovať. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie.Ak nie je uvedené inak, cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2 -12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.Metropolitan - 1.dieťa 2-5 rokov, Rixos Premium - 1.dieťa 2-14 rokov, One & Only the Palm - 1.dieťa 2-6 rokov, Movenpick Jumeirah - 1.dieťa 2-6 rokov,, Westin Dubai - 1.dieťa 2-6 rokov, JA Ocean View - 1. dieťa 2-6 rokov, Rixos the Palm - 1. dieťa 2-5 rokov,Cena nezahŕňa letiskové taxy 199,- EUR a cestovné poistenie.V cene nie sú zahrnuté povinné príplatky za štedrovečernú, silvestrovskú večeru a pobytovú taxu v Dubaji.Pobytová taxa (platí sa na mieste pri check-in, 5* hotel - 20 AED/izba/noc, 4* hotel - 15 AED/izba/noc, 3* a 2* hotel 10 AED/izba/noc).
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: ESO travel s.r.o., IČO 35858559.
Lokalita podľa usporiadateľa: Dubai, Dubaj
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 443 329
Dnes 8–16 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.

Nezáväzná objednávka

Anantara Dubai The Palm Resort & Spa
    Spojené arabské emiráty, Dubai

Cena
1 198 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 443 329

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 198,00 €
príplatok za noc navyše - osoba
0
109,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
52,48 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
38,96 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €