Termín:
22. 10. – 31. 10. 2019
Počet dní:
10 (ut – št)
Počet nocí:
9
Doprava:
letecky Viedeň
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

Anastasia Beach Hotel má ideálnu polohu, vďaka ktorej je ako stvorený pre zábavnú dovolenku pri pláži na Cypre. Nachádza sa v letovisku Protaras, v tichšej časti. Súčasťou hotela je aquapark Aquamania.
Vzdialený od letiska LCA cca 63 km

Ubytovania

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prístelok.
Hotelové izby sú pohodlné, čisté a dobre vybavené. Každá izba má: zariadený balkón, klimatizácia/kúrenie, súkromná kúpeľňa so sušičom vlasov, TV so satelitným príjmom, telefón s priamou voľbou, rádio, minichladnička (za poplatok na mieste) a kanvica.

Služby hotela

služby recepcie 24 hodín, upratovanie, vrátnik a kuriér, zmenáreň, 2 výťahy, izbová služba, služba neskorého odhlásenia, služby práčovne a čistiarne, telefónne a faxovacie služby, ISDN/internet služba *, osobné bezpečné boxy *, kaderníctvo, konferenčná miestnosť, parkovanie zadarmo, vonkajší sladkovodný bazén, krytý bazén (v zime vyhrievaný), telocvičňa, masážna izba *, sauna *, parný kúpeľ, 2 vírivky *, tenisové kurt *, video hry, vodný park (15,00 € za dospelú osobu na deň a 7,50 EUR na dieťa za deň) a plážové vodné športy.
Pre deti: Vonkajší detský sladkovodný bazén, detské jedlá, stráženie detí (na vyžiadanie – 24 hodín vopred oznámiť), detské aktivity zabezpečované animátormi po celý rok.
* za poplatok na mieste.

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive.
Raňajky, Reštaurácia, denne: 07:00-10:00.
Obed, Reštaurácia, denne: 12:30-14:30.
Večera, Reštaurácia, denne: 18:30-21:30.
Občerstvenie, denne: 10:30-12:00, 14:30-17:00, 22:00-00:00.
Mini bar.
Nápoje:
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje; Pivo; Víno; Liehoviny; Likéry; Brandy, denne: 10:00-00:00.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

    letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Základná cena nezahŕňa

    služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Solartour, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Larnaca
  • Miesto podľa CK: Protaras

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Anastasia Beach ****
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 70 m

Všetky zájazdy do Hotel Anastasia Beach

Cyprus

Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori. Po búrlivej histórii patrí v súčasnosti medzi obľúbené ciele turistov. Ostrov je rozdelený na grécku a tureckú časť. Známe turistické letoviská nájdeme v obidvoch častiach a vďaka polohe v subtropickom pásme v krajine panuje dlhé a teplé leto. Dôvodom toho, že letné teploty okolo 25 °C tu vydržia až do konca októbra, je priaznivá poloha Cypru. V Stredozemnom mori leží ešte južnejšie ako Turecko. Napriek tomu je sem možné vyraziť aj za zimnú dovolenku. Takmer dvetisíc metrov vysoký vrchol nachádzajúci sa v pohorí Troodos umožní v zime lyžovanie, pri ktorom uvidíte netradičné scenérie. Cyprom kráčala staroveká história, preto tu na každom kroku nájdete odkazy niekdajších kultúr. Pre návštevu južnej gréckej časti platia pravidlá platné v rámci Európskej únie a stačí občiansky preukaz. Na návštevu severnej tureckej časti je však potrebný cestovný pas, ktorý musí byť platný ešte pol roka po plánovanom príchode z tejto krajiny.


Anastasia Beach Hotel ****

Číslo zájazdu: 770398
Cyprus, Cyprus - grécka časť, Protaras, Pernera