ANCORA

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Predazzo, Val di Fiemme / Obereggen

ANCORA

    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Predazzo, Val di Fiemme / Obereggen
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

hotel s rodinnou atmosférou leží priamo v centru mestečka Predazza. Je obľúbený u párov a tých, ktorí majú rari pokojnú a pohodovú dovolenku.

Ubytovanie

jednolôžkové izby, dvojlôžkové izba s možnosťou prístelky (Classic), dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (Junior Suite). jednolôžková izba SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, telefón, Wi-Fi zdarma), minibar. CLASSICA dvojlôžkové izby s možnosťou pristelky, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, telefón, Wi-Fi zdarma), minibar.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, zdarma.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola, večere servírované, výber z menu, šalátový bufet.

Služby

recepcia, bar, reštaurácia, Wi-Fi (zdarma), spoločenská miestnosť, kongresová sála, výťah, lyžiareň, hotelový skibus. WELLNESS: vírivka, sauna, turecké kúpele (vstup pre osoby od 14 rokov), zdarma je možné využiť bazén a fitness v rezidencii Kristall (800 m).

Parkování

150 m od hotela garáž zdarma (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

100 m Predazzo.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 3 km zjazdové trate Predazzo - Ski Center Latemar, 9 km zjazdové trate Bellamonte - Alpe Lusia. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 500 m Predazzo. Vzdialenosť od skibusu: 50 m. Lyžiarske školy: 3 km Predazzo - Ski Center Latemar. Požičovňa lyží: 3 km Predazzo - Ski Center Latemar. Úschovňa lyží: verejná úschovňa lyží Predazzo alebo Alpe Cermis, za poplatok od 2 €/os./deň.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • 2 €/osoba od 14 rokov/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val di Fiemme / Obereggen
  • Miesto podľa CK: Predazzo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 170
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

ANCORA
    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Predazzo, Val di Fiemme / Obereggen

Cena
747 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 170

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
747,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €