Termín:
22. 10. – 31. 10. 2019
Počet dní:
10 (ut – št)
Počet nocí:
9
Doprava:
letecky Viedeň
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

Anmaria Beach Hotel je situovaný v pokojnej oblasti, len pár krokov od slávnej zlatej pláže v Ayia Napa. Nachádza sa blízko centra letoviska a pešej zóny s mnohými atrakciami. Tento 4-hviezdičkový hotel je ideálny pre páry a rodiny. Hostia tu nájdu krištáľovo čisté more, vodné športy, rušný nočný život.
Vzdialený od letiska LCA cca 54 km

Ubytovania

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Všetky izby majú klimatizáciu a kúrenie, kúpeľňu, sušič vlasov, farebnú TV so satelitným príjmom, rádio, bod kde je možné zapojiť holiaci strojček, ďalej mini chladničku, kanvicu, osobný izbový digitálny trezor (na prenájom), telefón s medzinárodnou priamou voľbou, 220/240 voltov - medzinárodné elektrické zásuvky, upratovacie služby a zariadený balkón (výhľad na krajinu, bočný výhľad na more a výhľad na more za poplatok). Detská postieľka zadarmo k dispozícii na vyžiadanie.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, zmenáreň, 2 výťahy, služby práčovne a čistiarne, bezpečnostná schránka, izbová služba, doktor na zavolanie, autopožičovňa, taxi služba, parkovanie, konferenčná miestnosť, svadobné služby, neskoré odhlásenie, stráženie detí na požiadanie za poplatok, telefónne a faxové služby, ISDN/internetová služba, služby nosiča/vrátnika, kuriérske služby, obchod so suvenírmi, Wi-Fi pripojenie na internet. Väčšina služieb je za poplatok.
Sladkovodný lagúnovo-formovaný bazén, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, detský bazén, sladkovodný bazén vyhrievaný v zime, osvetlené tenisové kurty, videohry, telocvičňa, masážne miestnosti. Niektoré zariadenia a činnosti sú za poplatok.

Stravovanie

Možnosť stravovania: polpenzia, all inclusive.
Raňajky, Reštaurácia, denne: 07:00-10:00.
Obed, Reštaurácia, denne: 12:30-14:30.
Večera, Reštaurácia, denne: 18:30-21:30.
Občerstvenie, denne: 10:30-12:00, 14:30-17:00, 22:00-00:00. Mini bar
Nápoje:
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje; Pivo; Liehoviny; Likéry; Brandy, Bar, denne: 10:00-00:00.
Anmaria Beach Hotel je hrdý na súčasnú hlavnú reštauráciu, v ktorej sa podávajú raňajky, obed a večera (bufetová jedáleň a detské menu), Kaviareň ponúka kávu a ľahké jedlá a bar spolu s barom pri bazéne ponúkajú osviežujúce nápoje a občerstvenie.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

    letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Základná cena nezahŕňa

    služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Solartour, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Larnaca
  • Miesto podľa CK: Ayia Napa

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Anmaria ****
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: skalnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

Všetky zájazdy do Hotel Anmaria

Cyprus

Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori. Po búrlivej histórii patrí v súčasnosti medzi obľúbené ciele turistov. Ostrov je rozdelený na grécku a tureckú časť. Známe turistické letoviská nájdeme v obidvoch častiach a vďaka polohe v subtropickom pásme v krajine panuje dlhé a teplé leto. Dôvodom toho, že letné teploty okolo 25 °C tu vydržia až do konca októbra, je priaznivá poloha Cypru. V Stredozemnom mori leží ešte južnejšie ako Turecko. Napriek tomu je sem možné vyraziť aj za zimnú dovolenku. Takmer dvetisíc metrov vysoký vrchol nachádzajúci sa v pohorí Troodos umožní v zime lyžovanie, pri ktorom uvidíte netradičné scenérie. Cyprom kráčala staroveká história, preto tu na každom kroku nájdete odkazy niekdajších kultúr. Pre návštevu južnej gréckej časti platia pravidlá platné v rámci Európskej únie a stačí občiansky preukaz. Na návštevu severnej tureckej časti je však potrebný cestovný pas, ktorý musí byť platný ešte pol roka po plánovanom príchode z tejto krajiny.


Anmaria Beach Hotel ****

Číslo zájazdu: 770390
Cyprus, Ayia Napa, Cyprus - grécka časť, Ayia Napa