Annex

  Švajčiarsko, Nidwalden, Švajčiarske jazerá, Emmetten, Luzernské jazero

Annex

    Švajčiarsko, Nidwalden, Švajčiarske jazerá, Emmetten, Luzernské jazero
Pôvodná cena
175 EUR/os

Cena od
162 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 944
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Annex', 1-pokojové studio 22 m2, v přízemí. Účelně a útulně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s 2x sklápěcím skříňovým lůžkem a kabelovou TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2-plotýnkový vařič, malá trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Velká terasa. Zahradní nábytek. Částečný výhled na jezero, na krajinu a na resort. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo (1 auto) u domu. Upozornění: nekuřácké ubytování. Sousedí s bytem Ramabrice CH6376.400.4.

Popis

Emmetten 28 km od Luzern: Moderní, pěkný, komfortní rodinný dům 'ELFE Apartments', 780 m n.m., 3-podlažní, obklopen stromy. 3 domy v rezidenci. Nad Beckenried, na kraji obce, 400 m od centra Emmetten, v okrsku Vierwaldstättersee, klidná, vyvýšená poloha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 6 km od jezera, 300 m od sjezdovek, v zeleni. Společné: pozemek. V domě: ústřední topení, pračka (společné, extra). Příjezd k domu. V zimě doporučen vůz s pohonem 4x4. Parkovací místo (omezený počet míst) u domu, v zimě 30 m společné garáže (extra) u domu. Obchod, potraviny 500 m, restaurace 300 m, pekárna, autobusová zastávka 500 m, železniční stanice 'Stans SBB' 12 km, koupaliště 6 km, jezero Vierwaldstätersee 6 km. Minigolf 6 km, od domu vedou turistické trasy 1 m, horská železnice 300 m. Zajímavosti v okolí: Rigi, Pilatus, Stanserhorn (Cabriobahn), Bürgerstock, Niederbauen, Glasi, Hergiswil, Bike-Arena, Emmetten, Tritt - Hütte 1600 m.ü.M. Lyžařská střediska: Stockhütte 7 km, Klewenalp 19 km, Seelisberg 8 km. Jezera v okolí: Vierwaldstättersee 6 km, Urnersee, Seelisbergsee. Turistické oblasti: Route 1 Klewenalp-Stockhütte ca. 2h, Route 2 Panoramarundwanderweg ca. 1,5h, Route 6 Klewenalp-Gitschenen ca. 3,5h. Upozornění: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory. Za dobrých sněhových podmínek je dům dostupný na lyžích. Dálnice 5 km od domu. Fotografie domu jsou vzorové. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Objekt č. CH6376.400 se nachází na stejném pozemku.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Poplatek z pobytu
 • Parkování
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

 • Dětská postýlka (do 2 let) - 7.0 CHF za den
 • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 CHF paušál
 • Garáž 1x - 10.0 CHF

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Švajčiarsko
 • Miesto podľa CK: Emmetten

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 944
dnes zatvorené

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Annex
    Švajčiarsko, Nidwalden, Švajčiarske jazerá, Emmetten, Luzernské jazero

Pôvodná cena
175 EUR/os

Cena od
162 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 944

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
323,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
13,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
10,60 €