Antica Dimora Alchea

  Taliansko, Sicília, Modica

Antica Dimora Alchea

    Taliansko, Sicília, Modica
Pôvodná cena
53 EUR/os

Cena od
50 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 243
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

6-pokojový apartmán 200 m2 v 1. patře. Starožitně a vkusně zařízeno: vstupní hala/předsíň. Velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou pro 2 osoby a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka), klimatizací a horkovzdušným topením. Vstup na balkon, na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizací a horkovzdušným topením. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizací a horkovzdušným topením. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžkem, 1x vysunovacím lůžkem, klimatizací a horkovzdušným topením. Obývací pokoj. Kuchyně (5-plotýnkový vařič, trouba, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar) s jídelním stolem, klimatizací a horkovzdušným topením. Vstup na balkon. Koupelna se sprchou, bidetem a WC, koupelna s vanou, sprchou, bidetem a WC. Klimatizace, horkovzdušné topení (extra). Vytápění pouze v období od 01.12. do 31.03. Balkon 16 m2, 2x balkon 3 m2, velká terasa 70 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma).

Popis

Historický dvougenerační dům 'Antica Dimora Alchea', renovovaný v roce 2019. 2 km od centra Modica, centrální, slunná poloha, 16 km od moře. Společné: pozemek 3'000 m2 (oplocený), zahrada s rostlinami a stromy. Vytápění pouze od 01.12. do 31.03.. K domu vede cesta se schody (19 schodů). Parkovací místo na pozemku. Supermarket 300 m, restaurace 1 km, bar 100 m, písečná pláž 'Spiaggia di Marina di Modica' 16 km. Zajímavosti v okolí: Scicli 10 km, Ispica 15 km, Ragusa 19 km, 'Casa di Montalbano' 34 km, Noto 35 km, Caltagirone 75 km. Upozornění: auto doporučeno, bez výtahu. Rezidence s elektrickou bránou. Majitel objektu bydlí ve stejném domě.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

  • Klimatizace - 0.3 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
  • Vratná kauce - 300.0 EUR paušál
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 2 sada na každé lůžko - 15.0 EUR za osobu
  • Poplatek z pobytu - 1.5 EUR za osobu/den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Sicília
  • Miesto podľa CK: Modica

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 243
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Antica Dimora Alchea
    Taliansko, Sicília, Modica

Pôvodná cena
53 EUR/os

Cena od
50 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 243

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
450,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €