Antonella & Napoletano

  Chorvátsko, Istria, Umag, Umag

Antonella & Napoletano

    Chorvátsko, Istria, Umag, Umag
Pôvodná cena
114 EUR/os

Cena od
108 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 318
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'UMA102', 1-pokojový apartmán 33 m2 v 2. patře. 1x pokoj s 1x lůžkem, 1x dvoulůžkem a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka), klimatizací. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou a WC. Výhled na moře. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen.

Popis

Třígenerační dům 'Antonella & Napoletano', 3-podlažní. V centru obce Umag, 8 km od centra Novigrad, 20 m od moře. Společné: pozemek. Terasa, zahradní nábytek. V domě: pračka (společné, extra). Veřejné parkoviště 100 m extra. Obchod 50 m, supermarket 200 m, park 5 m. Marina 300 m. Majitel neakceptuje skupiny mládeže.

Základná cena zahŕňa

  • Klimatizace
  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)
  • Poplatek z pobytu
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 125.0 EUR paušál
  • Pes (povolen max. 1) - 25.0 EUR

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Istria
  • Miesto podľa CK: Umag

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 250 318
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Antonella & Napoletano
    Chorvátsko, Istria, Umag, Umag

Pôvodná cena
114 EUR/os

Cena od
108 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 318

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
323,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
30,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
23,32 €