Antonella & Napoletano

  Chorvátsko, Istria, Umag, Umag

Antonella & Napoletano

    Chorvátsko, Istria, Umag, Umag
Pôvodná cena
96 EUR/os

Cena od
63 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 320
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'UMA101', 4-pokojová polovina dvojdomu 110 m2 na 3 podlažích. Obývací pokoj/jídelna. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). V horním patře: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka), DVD přehrávačem a klimatizací. Koupelna se sprchou a WC. Ve 2. patře: 2x pokoj, každý pokoj s 1x dvoulůžkem. Koupelna s vanou a WC. Parketová podlaha. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka, odkládací místnost. Výhled na moře. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen.

Popis

Třígenerační dům 'Antonella & Napoletano', 3-podlažní. V centru obce Umag, 8 km od centra Novigrad, 20 m od moře. Společné: pozemek. Terasa, zahradní nábytek. V domě: pračka (společné, extra). Veřejné parkoviště 100 m extra. Obchod 50 m, supermarket 200 m, park 5 m. Marina 300 m. Majitel neakceptuje skupiny mládeže.

Základná cena zahŕňa

 • Klimatizace
 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)
 • Poplatek z pobytu
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

 • Vratná kauce v hotovosti - 125.0 EUR paušál
 • Pes (povolen max. 1) - 25.0 EUR
 • Přistýlka - 30.0 EUR za týden

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Istria
 • Miesto podľa CK: Umag

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 250 320
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Antonella & Napoletano
    Chorvátsko, Istria, Umag, Umag

Pôvodná cena
96 EUR/os

Cena od
63 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 320

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
377,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €