Apartma SOL AMFORA

Chorvátsko, Istria, Umag

Apartma SOL AMFORA

  Chorvátsko, Istria, Umag
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Apartmány Sol Amfora se nachází v resortu Stella Maris cca 2 km od centra města Umag v bezprostřední blízkosti pláží. Do centa jezdí turistický vláček (zastávka se nachází v blízkosti apartmánů).

Vybavení

A2+2 - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon. A3+2 - ložnice se 2 lůžky, ložnice s 1 lůžkem, kuchyň s gaučem na rozložení pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV a balkon. A4+2 - 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon nebo terasa. A5+2 - ložnice se 2 lůžky, ložnice se 3 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa. V resortu je k dispozici restaurace, pizzerie, fast food, snack bar, caffé bar, plážové bary. Venkovní bazény s mořskou vodou a sladkovodní bazén pro děti. Dítě resort disponuje obchodem s potravinami, ochodem se suvenýry, bankomatem, ambulancí a přístavem.

Služby

Ubytování s vlastním vařením. Možnost dokoupení snídaní a večeří. Snídaně - 1 450 Kč (dospělý), 750 Kč (dítě 5-14 let), večeře - 2 590 Kč (dospělý), 1 350 Kč (dítě 5-14 let), polopenze - 3 990 Kč (dospělý), 1 990 Kč (dítě 5-14 let). Animační programy: děti od 8 měsíců do 4 let, 4-8 let a 9-12 let (14.6.-10.9.), teens club - 13-17 let (20.6.-27.8.), večerní animační programy, živá hudba.

Sport

Stolní tenis, půjčovna kol, vodní sporty, tenisové kurty, víceůčelové hřiště.

Speciální nabídka

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 20% v termímnech od 29.5.-26.6. platí do 15.3.2021

Tipy na výlety

Novigrad, Poreč, Rovinj, Medulin, aquapark Istralandia

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.290 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.

Poznámky

Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu - 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den. Pes - 13 Eur/den - platí se na místě. Parkoviště - 1 Eur/den - platí se na místě. Lehátka u bazénu v ceně (omezený počet), lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Základná cena zahŕňa

  • 7x ubytování, pobytové taxy.

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Umag
  • Miesto podľa CK: Umag

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 233 849
Dnes 8–14.30 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartma SOL AMFORA
  Chorvátsko, Istria, Umag

Cena od
352 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 233 849

Zájazd

celá ubytovací jednotka (akce)
1
1 055,00 €
příplatek za dětskou postýlku pro děti do 3 let
0
0,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 10 dní - osoba
2
14,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €