APARTMÁN MOTORKÁŘSKÝ DOUPĚ - Rekreační pobyt - Humpolec

Česko, Vysočina, Humpolec

APARTMÁN MOTORKÁŘSKÝ DOUPĚ - Rekreační pobyt - Humpolec

  Česko, Vysočina, Humpolec
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Apartmán Motorkářský Doupě se nachází na okraji města Humpolec. Ubytování naleznete 5 minut od dálnice D1. Ve městě jsou obchody s potravinami, zdravotní středisko, kostel, pivovar, restaurace, kavárna, muzeum a židovský hřbitov. U apartmánu můžete využít posezení s krbem a grilem pod krytou pergolou. K doupěti patří i Bistro „U telefonní budky“. Celé bistro je v retro stylu, nabízí francouzské palačinky, uzeniny a sýry od farmářů z Vysočiny. V okolí apartmánu jsou vyznačené turistické trasy, les je vzdálený cca 5 minut, centrum města také 5 minut a přírodní koupaliště cca 15 minut. Můžete také navštívit zříceninu hradu Orlík, lanové centrum nebo muzeum Aleše Hrdličky.

V nejbližším okolí se nachází Hrad Orlík – orlík u Humpolce nebo též Orlík nad Humpolcem je zřícenina hradu na 645 m vysokém zalesněném kopci 2 km severovýchodně od města Humpolec.

Ubytování

Ve čtyřlůžkovém apartmánu s možností jedné přistýlky s kuchyní s jídelním koutem pro 4 osoby, další místnost je WC se sprchovým koutem.

Slevy

Parkování u apartmánu zdarma.

Základná cena zahŕňa

Rekreační pobyt
Cena za celý apartmán s přistýlkou / 7 nocí s vlastní stravou.
Parkování u apartmánu zdarma.

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Vysočina
  • Miesto podľa CK: Humpolec

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 171 281
Dnes 8–14.30 h

Česko

Česká republika ponúka neobmedzené množstvo pozoruhodností a cieľov, ktoré možno navštíviť a obdivovať nielen raz, ale aj opakovane. Vďaka svojej priaznivej polohe sa stala centrom vyspelého kultúrneho diania už približne pred 1500 rokmi. Tomu zodpovedajú mnohé cenné historické pamiatky, z ktorých dvanásť je zapísaných v zozname svetového dedičstva UNESCO. Skutočnou matkou miest je bezpochyby Praha. Na mnohých miestach krajiny nájdete čarovnú prírodu. Väčšina hlavných hrebeňov hôr je navyše veľmi dobre zachovaná a spadá pod najvyššie stupne ochrany, najmä v Krkonošiach a na Šumave. V lete sa v Česku môžete na mnohých miestach kúpať, v zime máte k dispozícii veľký výber lyžiarskych stredísk, ktoré nájdete napríklad v Jeseníkoch a Krkonošiach. Nech už sa vydáte v rámci krajiny kamkoľvek, dovolenka v Českej republiky má vždy rodinný charakter. Všade sa navyše ľahko dohovoríte, preto sa u našich západných susedov budete cítiť ako doma.

Nezáväzná objednávka

APARTMÁN MOTORKÁŘSKÝ DOUPĚ - Rekreační pobyt - Humpolec
  Česko, Vysočina, Humpolec

Cena od
101 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 171 281

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
501,20 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €