Apartmánový dom Mária

  Slovensko, Stredné Slovensko, Banská Štiavnica

Apartmánový dom Mária

    Slovensko, Stredné Slovensko, Banská Štiavnica
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Poloha: novo zariadený apartmánový dom sa nachádza v pokojnej časti mesta, 1 km od historického centra Banskej Štiavnice a 1,9 km od Starého zámku. K dispozícii drevené posedenie, gril, wifi pripojenie. Je možné sa ubytovať aj s domácim miláčikom malého vzrastu do 6 kg.

Ubytovanie:

App/4 mezonet - prízemie: obývacia izba s gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, rýchlovarná konvica, mikrovlna rúra, chladnička, LCD TV, kúpeľňa/sprcha/WC. Poschodie: 1/2 spálňa, terasa.

App/4 – 1x 1/4 spálňa (manželská posteľ + gauč), kuchynský kút, chladnička, mikrovlna rúra, LCD TV, kúpeľňa/sprcha/WC.

App/2+2 - 1x 1/2 spálňa, obývacia izba s gaučom a kuchynským kútom, chladnička, mikrovlna rúra, LCD TV, kúpeľňa/sprcha/WC.
Stravovanie: individuálne.

Základná cena zahŕňa

individuálne
  • Cena je s DPH
autobusom
  • Cena je s DPH

Základná cena nezahŕňa

individuálne
  • Príplatok za psa (platí sa na mieste)
autobusom
  • Príplatok za psa (platí sa na mieste)
  • Autobus 20.00 €

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária N.I.K. Slovakia, IČ: 35735597. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Štiavnické vrchy
  • Miesto podľa CK: Banská Štiavnica

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 246 461
dnes zatvorené

Slovensko

Slovensko sa môže pochváliť nádhernou prírodou, v rámci ktorej sú dominantou vysoké pohoria. Vysoké Tatry majú povahu veľhôr, čomu zodpovedá aj ich majestátnosť. Krása hôr vynikne ako v zime, kedy sa premenia na lyžiarsky raj, tak aj v lete, kedy je možné po dobrodružných horských chodníkoch podnikať jednu túru za druhou. Na rôzne možnosti športového vyžitia a aktivít počas celého roka nadväzuje bohatý wellness program miestnych hotelov a kúpeľov. Slovensko, to však nie sú len vysoké hory. Južná časť krajiny v oblasti Podunajskej nížiny je vyhlásenou oblasťou termálnych kúpeľov a wellness komplexov. Turistickým lákadlom je aj naše hlavné mesto. Okrem hradu predstavuje hlavný cieľ turistických návštev aj veľkolepý Dunaj. Vyberte si našu rodnú krajinu ako príjemný cieľ dovolenky s minimálnou dĺžkou cestovania.

Nezáväzná objednávka

Apartmánový dom Mária
    Slovensko, Stredné Slovensko, Banská Štiavnica

Cena od
566 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 246 461

Zájazd

celá ubytovacia jednotka
1
546,00 €
povinný príplatok za autobusovú dopravu - osoba
2
20,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa - osoba
2
16,00 €