Apartmány a chata ŠUMAVA

Česko, Šumava

Apartmány a chata ŠUMAVA

  Česko, Šumava
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), místní poplatky.

Balíček 2

Pobyt rodina (2 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x nebo 7x ubytování (dle výběru), místní poplatky. Zvýhodněný pobyt je určený pro 2 dospělé a max. 3 děti (zdarma).

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Apartmány Šumava se nachází v klidném prostředí u lesa, na kraji vesnice u Nýrska.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

zahrada s grilem a dětským hřištěm, lyžárna, úschovna kol a lyží, WiFi (zdarma), akceptace platebních karet, parkování přímo u objektu. Restaurace a obchod jsou vzdáleny 5 až 10 minut chůze.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2/2+4 rozložení sed. soupravy a válendy v ložnici vlastní koupelnu a prostor k posezení a jsou vybavené kabelovou TV. Nechybí v nich ani plně vybavená kuchyň s mikrovlnnou troubou a ledničkou obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou a TV, ložnici se třemi lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elekrický sporák, rychlovarná konvice, mikovlnná trouba, atd.) a koupelnu se sprchovým koutem a WC.

STRAVOVÁNÍ

Stravování je možno zajistit buď svépomocí v kuchyni v chatě nebo v restauraci v obci vzdálené zhruba 5 minut chůze.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

sjezdovku najdete pouhých 50 metrů daleko a při dobrých sněhových podmínkách můžete na lyžích sjet až k domu. Apartmány Šumava jsou vzdálené jen 200 metrů od zastávky místních autobusů.

Základná cena zahŕňa

  • ubytování, místní poplatky.

Základná cena nezahŕňa

  • dopravu, komplexní cestovní pojištění

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Šumava
  • Miesto podľa CK: Šumava

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 363 831
Dnes 8–14.30 h

Česko

Česká republika ponúka neobmedzené množstvo pozoruhodností a cieľov, ktoré možno navštíviť a obdivovať nielen raz, ale aj opakovane. Vďaka svojej priaznivej polohe sa stala centrom vyspelého kultúrneho diania už približne pred 1500 rokmi. Tomu zodpovedajú mnohé cenné historické pamiatky, z ktorých dvanásť je zapísaných v zozname svetového dedičstva UNESCO. Skutočnou matkou miest je bezpochyby Praha. Na mnohých miestach krajiny nájdete čarovnú prírodu. Väčšina hlavných hrebeňov hôr je navyše veľmi dobre zachovaná a spadá pod najvyššie stupne ochrany, najmä v Krkonošiach a na Šumave. V lete sa v Česku môžete na mnohých miestach kúpať, v zime máte k dispozícii veľký výber lyžiarskych stredísk, ktoré nájdete napríklad v Jeseníkoch a Krkonošiach. Nech už sa vydáte v rámci krajiny kamkoľvek, dovolenka v Českej republiky má vždy rodinný charakter. Všade sa navyše ľahko dohovoríte, preto sa u našich západných susedov budete cítiť ako doma.

Nezáväzná objednávka

Apartmány a chata ŠUMAVA
  Česko, Šumava

Cena od
270 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 363 831

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
269,20 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €