Apartmány AMFORA Plava Laguna

  Chorvátsko, Istria, Umag, Umag

Apartmány AMFORA Plava Laguna

    Chorvátsko, Istria, Umag, Umag
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Apartmány AMFORA Plava Laguna

Prečo práve sem

Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

Poloha

apartmány v stredisku Stella Maris, vzdialené 2 km od centra mesta Umag.

Vybavenie a služby

reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, internetový kútik, trezor na recepcii, parkovisko.

Ubytovanie

klimatizované apartmány: typ Apt. 3+2 (v 1. poschodí) - veľkosť cca 42 m2 - jedna 2lôžková spálňa, jedna 1lôžková spálňa, denná miestnosť s 2lôžkovami (rozkladací gauč),  Apt. 2+2 -veľkosť cca 43 m2 - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s 2 lôžkami (rozkladací gauč), Apt. 4+2 (v prízemie) - veľkosť cca 54 m2 - dve dvojlôžkové spálne (1x s manželskou posteľou, 1x s oddelenými lôžkami), denná miestnosť s 2 lôžkami (rozkladací gauč) vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, balkón alebo terasa s vonkajším posedením.

Šport a zábava

vonkajší bazén, detský bazén, ihrisko na lotpové hry, volejbalové ihrisko, animácie pre deti, potápačské centrum, vodné športy podľa miestnej ponuky.

Stravovanie

individuálne, možnosť dokúpenia raňajok, večerí alebo polpenzie. Raňajky a večere formou bufetu

Pláž

orkuhliaková, kamenistá, betónové pláty, cca 50-200 m.

Doplňujúce informácie

Parkovanie za poplatok - cca 1 EUR/deň, platba na mieste.  Check-in od 14:00, check-out do 10:00 hod. Na vyžiadanie - pobyt so psom - cca 13 EUR / deň - platba na mieste a detská postieľka - ZADARMO.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na vybraný počet nocí, spotreba vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmena posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytová taxa.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Možnosť dokúpenia polpenzie, raňajok, večerí - ceny na webe alebo sa informujte v CK. Pobyt s malým psom (do 10 kg) na vyžiadanie - platba na mieste: cca 13 EUR/pes/deň. Zapožičanie detskej postieľky na vyžiadanie - ZADARMO.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Istria, Umag

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 818
Dnes 8–16 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány AMFORA Plava Laguna
    Chorvátsko, Istria, Umag, Umag

Cena
451 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 818

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
451,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
2
451,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
35,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
27,56 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €