Apartmány Baita Pierin

Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno

Apartmány Baita Pierin

  Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Apartmány se nacházejí v centru Livigna, v blízkosti spodní stanice lanovky. Zastávka autobusu je přímo před domem. V blízkosti jsou supermarkety, restaurace, pizzerie, hospůdky, disco a další nejrůznější služby.
Vybavení:
parkoviště, lyžárna
Ubytování:
MONO 2 - jednopokojový apartmán s rozkládací pohovkou (nebo manželským lůžkem) s vlastním sociálním zařízením
TRILO 6/7 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem a balkonem, ložnice s 3 samostatnými lůžky (nebo jednolůžko a palanda) s balkonem, vlastní sociální zařízení
QUADRI 8/9 (100 m2) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou a balkonem, ložnice s manželským lůžkem s balkonem, ložnice s 3 samostatnými lůžky a balkonem, ložnice s manželským lůžkem s vlastním sociálním zařízením, vlastní sociální zařízení
Vzdálenosti:
50 m od zastávky skibusu, 20 m od sjezdovky

Základná cena zahŕňa

 • pronájem apartmánu na 7 nocí
 • spotřebu vody, plynu a elektřiny
 • povlečení, ručníky
 • venkovní parkovací místo
 • skipasy Livigno 6 dní ve free ski termínech: 16/04-23/04
 • wi-fi připojení

Základná cena nezahŕňa

 • závěrečný úklid – povinná platba na místě: 50€/apartmán (úklid kuchyňského koutu a vynesení odpadků je povinností klienta)
 • vratná kauce 150€/apartmán
 • skipas v ostatních termínech
 • doprava

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Consultour, IČ: 25959832. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Lombardia
 • Miesto podľa CK: Livigno

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 384 046
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Apartmány Baita Pierin
  Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno

Cena od
162 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 384 046

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
324,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €