Apartmány BAYSIDE PARK/FONTANA RESORT

  Chorvátsko, Hvar, Chorvátské ostrovy, Jelsa

Apartmány BAYSIDE PARK/FONTANA RESORT

    Chorvátsko, Hvar, Chorvátské ostrovy, Jelsa
Pôvodná cena
641 EUR/os

Cena
481 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 905
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Apartmány BAYSIDE PARK/FONTANA RESORT

Poloha

apartmány BAYSIDE PARK****/ FONTANA RESORT*** v dvojposchodových pavilónoch, cca 300 m od mestečka Jelsa.

Vybavenie a služby

reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, trezor, terasa, Wi-Fi ZADARMO, parkovisko.

Ubytovanie

klimatizované apartmány BAYSIDE PARK **** - Studio 2 (+0) DELUXE - miestnosť s 2 lôžkami, typ Apt. 2 + 2 DELUXE - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, typ Apt. 4 + 2 DELUXE - dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby. Vždy vybavený kuchyn. kút (mikrovlnná rúra, kávovar), sprcha a WC, SAT TV, DVD, WI-FI, sejf, fén, telefón, balkón alebo terasa. Typ Apt. 2 + 2 je naviac vybavený práčkou a umývačkou. apartmány FONTANA RESORT *** - typ STUDIO 2 + 1 COMFORT - jedna miestnosť s tromi lôžkami, typ Apt. 2 + 2 - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, typ Apt. 4 + 2 - dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby. Vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, WI-FI, telefón, ventilátor, balkón alebo terasa

Šport a zábava

vonkajší bazén a detský bazén s morskou vodou, fitness, športové ihrisko, aerobik, tenisové kurty, animácie pre deti a živá hudba (3.6.-15.6.), tenis, požičovňa bicyklov, lehátka a slnečníky pri bazéne ZDARMA (v obmedzenom množstve).

Stravovanie

individuálne.

Pláž

malá okruhliaková, prírodná, betónové pláty, cca 150 m, sprchy na pláži.

Doplňujúce informácie

v hlavnej budove sa nachádza iba reštaurácia, bar a fitness. Parkovanie za poplatok 1 EUR / deň - platba na recepcii.

Výhody a benefity

pre APT. DELUXE: v termínoch pobytov 8.4.- 18 .6. a 10.9.- 1.10. Vám u pobyte na 7 nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 15%, túto zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.
pre APT. COMFORT: v termínoch pobytov 21.5.-18.6. a 10.9.-1.10. Vám u pobyte na 7 nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 15%, túto zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia storna zájazdu, raňajky: pre dieťa do 12 rokov - 59 EUR/ týždeň, pre osobu od 12 rokov 99 EUR / týždeň, polpenzia: dieťa do 12 rokov - 139 EUR / týždeň, osoba od 12 rokov 209 EUR / týždeň. Na vyžiadanie: detská postieľka (3 EUR / deň), malý pes (8 EUR / deň) - platí sa na mieste.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Hvar, Jelsa

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 905
Dnes 8–16 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány BAYSIDE PARK/FONTANA RESORT
    Chorvátsko, Hvar, Chorvátské ostrovy, Jelsa

Pôvodná cena
641 EUR/os

Cena
481 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 905

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
213,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
1
284,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
35,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
27,56 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €