Apartmány BELVEDERE a Mobilné domy

  Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Trogir, Trogir

Apartmány BELVEDERE a Mobilné domy

    Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Trogir, Trogir
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
popis

5 km od Trogiru, v stredisku Seget Vranjica. Pláž štrková, okruhliaková a kamenistá, vybavená sprchami, slnečníkmi a ležadlami.

Vybavenie

bazén, detské ihrisko, dalmatínska reštaurácia, pizzeria, cukráreň, plážový bar, supermarket, trezor na recepcii, bankomat, Wi-fi v spoločných priestoroch, kotvisko pre lode, lodná linka do Trogiru, animácie pre deti aj dospelých, šport: tenis, stolný tenis, mini golf, basketbal a volejbal, vodné športy. Pes povolený za poplatok 10€, platba na mieste. Na mieste sa platí záverečné upratovanie 60€ (je možné vyžiadať v recepcií čistiace prostriedky a apartmán pri odchode upratať. V tom prípade sa záverečné upratovanie neplatí).

Ubytovanie

stredisko má 66 apartmánov v západnej časti areálu a 80 mobilných domov situovaných v južnej časti, všetky mobilné domy s výhľadom na more. Apartmány a mobilné domy sú plne vybavené: chladnička, varná doska, kuchynský riad, posteľná bielizeň, uteráky, klimatizácia, kúpeľňa. APT 2+2 – 33m2, 2-lôžková spálňa + obývacia izba s kuchynským kútom, terasa, nové TV SAT, priebežne sa vybavajú mikrovlnými rúrami. APT 4+2 - 43m2, 2x – 2-lôžková spálňa + obývacia izba s kuchynským kútom, s balkónom, nové TV so SAT, priebežne sa vybavajú mikrovlnými rúrami. MD 4+2 kategória 4* - 32 m2, 2 spálne (1 spálňa s manželskou posteľou a 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami) obývacia izba s kuchyňou, dve kúpeľne so sprchou a WC, terasa so stolom a 4 stoličkami. MD Superior sú 20 m od mora, MD Standard 50 - 150 m od mora. Prístelky sú vhodné pre dospelú osobu + dieťa alebo pre 2 deti do 12 rokov. Detská postieľka 10€/noc, platba na mieste.

Stravovanie

individuálne. Možnosť na mieste doplatiť raňajky v hodnote 10€, deti do 12 rokov 7€.

Poznámka

Na mieste sa platí registračný poplatok 1€/osoba.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Pavla Mikulášová - TERRATRAVEL, IČO 32066589.
Lokalita podľa usporiadateľa: Severná Dalmácia, Seget Vranjica, Trogir

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 451 682
Dnes 8–16 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány BELVEDERE a Mobilné domy
    Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Trogir, Trogir

Cena od
114 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 451 682

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
401,00 €
povinný príplatok za pobytovú taxu - dieťa 12-17 rokov
0
6,50 €
povinný príplatok za pobytovú taxu - osoba
2
13,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €