Apartmány BELVEDERE

  Chorvátsko, Istria, Poreč, Vrsar

Apartmány BELVEDERE

    Chorvátsko, Istria, Poreč, Vrsar
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Apartmány BELVEDERE

Prečo práve sem

Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

Poloha

komplex poschodových budov v miernom svahu v zeleni, cca 500 m od centra mestečka.

Vybavenie a služby

reštaurácia, aperitiv bar, bar pri bazéne, zmenáreň, trezor, terasa, Wi-Fi  ZADARMO, parkovisko.

Ubytovanie

klimatizované apartmány - typ STUDIO 2+1 B - jedna miestnosť s 2 lôžkami a 1 lôžkom (rozkladacie kreslo), typ Apt. 2+2 B-ST, Apt. 2+1 B a Apt. 2+2 B - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s 1-2 lôžkami (rozkladací gauč), typ Apt. 4(+2) B - dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s možnosťou prístelky (rozkladací gauč pre 1 osobu alebo dve malé deti), vždy vybavený kuchyn. kút, mikrovlnná rúra, kávovar, sprcha a WC, fén, SAT TV, telefón, trezor, Wi-Fi prípojka na internet (cez pevnú linku) ZADARMO, balkón. Typ Apt. 2+1 B je umiestnení v prvej rade od mora. Typ Apt. 2+2 B-ST je rozlohou menší než typ Apt. 2+2 B.

Šport a zábava

moderný vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, aquaaerobic, v blízkosti - tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, fitness, ihrisko na loptové hry, detské ihrisko, aerobic, vodné športy, požičovňa bicyklov a skútrov.

Stravovanie

individuálne, na mieste možnosťou dokúpenia raňajok, večerí alebo polpenzie pre všetky osoby v apartmáne.

Pláž

prírodná kamenistá, okruhliaková, betónové pláty, cca 50-150 m.

Doplňujúce informácie

parkovanie ZADARMO. Zľava za skorý nákup je viazaná na meno účastníka. Pri zmene účastníka bude zľava za skorý nákup odobratá. 

Výhody a benefity

Pri zakúpení pobytu na 8 a viac nocí Vám poskytneme zľavu 10%

Poznámka

Zľava za skorý nákup je viazaná na meno účastníka. Pri zmene účastníka bude zľava za včasný nákup odobraná.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu; dokúpenia raňajok: pre dieťa do 12 rokov 19 EUR/ týždeň, osoba od 12 rokov 39 EUR/týždeň, večerí: dieťa do 12 rokov 39 EUR / týždeň, osoba od 12 rokov 79 EUR/týždeň. Na vyžiadanie: detská postieľka ( ZADARMO)

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Istria, Vrsar

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 816
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány BELVEDERE
    Chorvátsko, Istria, Poreč, Vrsar

Cena
435 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 816

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
435,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
1
435,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €