Apartmány BONACA

  Chorvátsko, Južná Dalmácia, Klek

Apartmány BONACA

    Chorvátsko, Južná Dalmácia, Klek
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Apartmány BONACA

Poloha

apartmánové stredisko v Kleku uprostred stredomorskej vegetácie, v krásnom okruhliakovom zálive, južne od Gradacu.

Vybavenie a služby

reštaurácia, plážová reštaurácia, letná terasa s grilom a výčapom (možnosť vlastného grilovania - ZADARMO), zmenáreň, trezor, Wi-Fi ZADARMO v prostorách recepce a restaurace.

Ubytovanie

klimatizované apartmány, typ Apt. 2+2(+1) - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby vhodným aj pre dospelých s možnosťou prístelky, typ Apt. 4(+0) - dve 2lôžkové spálne a mini kuchyňa, apartmán sa nachádza na prízemí, vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, balkón alebo terasa. Na vyžadanie možnosť zaistenia ubytovania v apartmáne typu 2+2(+1) vo vile Bonaca, v ktorej sa nachádzajú 2 apartmány na prízemí a dva na poschodí.

Šport a zábava

betónové tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, ihrisko na loptové hry ZADARMO, detské ihrisko pri letnej terase, vodné športy podľa miestnej ponuky.

Stravovanie

vlastné, na recepci možno dokúpit´raňajky, obedy alebo večere (raňajky formou bufetu, obed a večera výber zo 4 menu). Raňajky 6 EUR, obed 11 EUR, večera 11 EUR Dokúpenia stravy je možné v termínoch 1.7.-1.9.2022, ostatné termíny na vyžadanie. Deti do 10 rokov majú 20% zľavu.

Pláž

okruhliaková, cca 300-350 m.

Doplňujúce informácie
  • klimatizácia za poplatok 4 EUR/deň a závěrečný úklid - 15 EUR/apartmán/pobyt - platba na místě. Parkovanie v bezprostrednej blízkosti apartmánov za poplatok - 3 EUR/deň. Na vyžiadanie: pobyt so psom - cca 8 EUR/deň - platí sa na mieste. Súčasťou vybavenia apartmánov nie sú uteráky. Pobytová taxa - cca 1,50 EUR/os./deň - platba na mieste. Check-in od 16: 00h /check-out do 10: 00 hod. Delegát na Klek nedochádza, je k dispozícii na telefóne.
Výhody a benefity

Pri zakúpení pobytu na 7 nocí v termíne do 1.7. a od 27.8. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15 % - zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Pobyt so psom - cca 8 EUR/deň, platí sa na mieste.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Južná Dalmácia, Klek

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 903
Dnes 8–16 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány BONACA
    Chorvátsko, Južná Dalmácia, Klek

Cena
45 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 903

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
51,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
2
51,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €