Apartmány CROATIA

  Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Sveti Filip i Jakov

Apartmány CROATIA

    Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Sveti Filip i Jakov
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Apartmány CROATIA

Poloha

komplex hotela a apartmánov v pokojnom prostredí, cca 500 m od centra mestečka Sv. Filip i Jakov a cca 3 km severne od Biogradu na Moru.

Vybavenie a služby

reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, Wi-Fi v celom komplexe ZADARMO, parkovanie ZADARMO.

Ubytovanie

klimatizované apartmány typ APT. B3(+0) cca 27m2- jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s 1 lôžkom (gauč), typ APT. C4(+0) cca 39 m2- jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s 2 lôžkami (rozkladací gauč), typ APT. D5(+0) cca 35 m2 a typ APT. E6(+1) cca 47m2 - dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s 1-2 lôžkami (rozkladací gauč pre 2 deti do 12 rokov), vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, telefón, balkón alebo terasa.

Šport a zábava

tenisové kurty, v blízkosti - detské ihrisko, plážový volejbal, animácie pre deti, vodné športy.

Stravovanie

individuálne, s možnosťou dokúpenia raňajok alebo večerí.

Pláž

okruhliaková, betónové pláty, cca 100 m, sprchy na pláži.

Doplňujúce informácie

Nárok na ubytovanie vzniká po 16.hodine, izby a apartmány je potrebné opustiť do 9. hodiny. Poplatky hradené na mieste: pobyt so psom na vyžiadanie - cca 8 EUR/deň, detská postieľka na vyžiadanie - cca 4 EUR/deň.

Výhody a benefity

Pri zakúpení pobytu na 7 nocí v termíne do 4.6. a od 3.9. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 30 %, v termíne 4.6.-18.6. a 27.8.-3.9. zľavu 15 %. Pri zakúpení pobytu na 10 nocí v termíne do 11.6. a od 27.8. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 20%. Tieto zľavy je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie a používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovu taxu.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Detská postieľka - cca 4 EUR/deň, malý pes - cca 8 EUR/deň - platba na mieste.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Severná Dalmácia, Sv. Filip i Jakov

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 885
Dnes 8–16 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány CROATIA
    Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Sveti Filip i Jakov

Cena
311 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 885

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
311,00 €
povinný príplatok za večere - dieťa do 3 rokov
0
0,00 €
povinný príplatok za večere - dieťa 3-6 rokov
0
70,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
1
170,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
35,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
27,56 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €